David Koller vydává desku Teď a tady

Redakce

Hudebník David Koller vydává po čtyřech letech novou desku. Na vzniku Teď a tady se podílel producent a dirigent Petr Kofroň, známý především kombinováním vážné hudby s elektronickými prvky. „Ta deska jde hodně na dřeň, není to žádný popík střídající klábosení věčně usměvavých debilů-redaktorů v rozhlase. Je taky hodně osobní, rocker všechny pozuráží, některé holky by asi nejradši zabil, černošky by nejraději nacpal pod sprchu, ale pak najednou se těm uraženým a poníženým začne zpovídat ze své bolesti,“ komentuje cédéčko Kofroň. Sám David Koller říká, že album nejlépe mluví samo za sebe. „Je temný, občas vtipný a těžký," říká o něm.
Fanoušci, kteří si desku  koupí, získají s bookletem i originální Kollerův podpis. "Půjde de facto o takovou hodně velkou limitovanou edici,“ dodává s úsměvem Koller. Podepisování proběhne přímo ve výrobně předního českého výrobce hudebních nosičů a bude řádně zdokumentováno, tak aby fanoušci viděli, že CD podepisoval opravdu muzikant osobně.
Teď a tady je od úterý 9. listopadu 2010 ke stažení na portálu  i-legálně.cz. Klasické CD bude k dipozici v pátek 19. listopadu. (sli)

Podívejte se na klip k prvnímu singlu Ty a já, který režíroval Martin Krejčí