David Koller vyráží na turné po divadlech

Redakce

David Koller se na konci února vydá na miniturné po českých a moravských divadlech. Fanouškům v nich své skladby představí ve speciálních akustických úpravách. Turné volně naváže na loňský jarní projekt s Agonem Orchestra, který podporovala i Koule.cz (report).

"Úžasný a nečekaný návrat k folku a k hudebním kořenům jsem vnímal kdysi s Nirvanou a jejím slavným unplugged koncertem z roku 1993. Už tehdy jsem si říkal, že bych to jednou rád zkusil. Zatím jsme ale vždycky hráli "elektricky", sice třeba s orchestrem, ale úplně akusticky ještě nikdy," říká David Koller.

Termíny turné:
27. 2. Ostrava, 28. 2. Brno, 16. 3. České Budějovice, 2. 3. Příbram, 19. 3. Praha, 25. 3. Tábor, 5. 4. Hranice na Moravě, 6. 4. Klatovy

Playlist vystoupení v českých a moravských divadlech bude těžit především z repertoáru Kollerbandu, hlavně z písní, které Kollerband natočil ve studiu jako unplugged.

Poslechněte si Davida Kollera v YouRadiu

"Vedle věcí Kollerbandu zahrajeme také akustické verze písní z mých sólových alb i z repertoáru kapel, ve kterých jsem působil,"dodává bývalý člen Lucie, Jasné páky, Žentouru nebo Pusy.

Dopovodnou kapelu Kollera tvoří Tomáš Marek a Adam Koller – oba bicí a percussion, Michal Pelant – kytara, zpěv, Michal Nejtek – piano a Marek Minárik – akustická basa. (sli)