Dcera české herečky naletěla množírně. Její čivavě vytéká oko

mim

Zpěvačka Jana Rybníčková, která si říká Yanna, zažívá trápení s pejskem. Koupila si totiž nevědomky štěně čivavy v množírně a její malý pejsek teď hodně trpí.

Psa si Yanna, která je dcerou herečky Hany Čížkové, koupila od nechvalně známé Kristýny Kundrtové z Prahy 4, která prodává nemocné psy nic netušícím lidem a o níž už média několikrát informovala.
„8. července jsem si u této paní koupila čivaváčka a od té doby jsem už zaplatila 10 000 korun za operaci očiček a veterinární péči. Pejsek kaká krev, pořád se škrábe, protože má nějakou vyrážku,“ popsala Jana webu Extra.cz.

Samé lži

„Bratrova přítelkyně se ptala, proč má tak červené oči, a ona tvrdila, že je to normální, že ho přede mnou měla nějaká rodina tři týdny, ale pak jí ho vrátila s tím, že čivavu vlastně nechtějí. Ráno jsem hned jela s psíkem na pohotovost a od té doby je pořád nemocný,“ uvádí dále Rybníčková.
„Dostala jsem od ní smlouvu, kde tvrdí, že pejsek je zdravý. Když jsem si byla pro pejska v bytě, měla tam asi deset čivav a v kleci zavřené dva velké psy,“ dodala zpěvačka.
Jak je ale vidět, pes není vůbec zdravý. My jen doufáme, že Kundrtovou a jí podobné hyeny, které bohatnou na množírnách a trápení zvířat, brzy stihne adekvátní trest.