Debbi vydává novinku. Už jsme nechtěli Touch the Sun, říká

Redakce

Po dvou letech od předchozí nahrávky Touch the Sun (

novinku Love, Logic & Will. Natáčelo se skoro celý loňský rok pod vedením producenta a kapelníka Martina Ledviny, termín vydání je stanoven na 15. dubna 2013.

O repertoár se tentokrát autorsky největší měrou postaral právě sám Ledvina, svými skladbami přispěla i Jana Kirschner, Samuel Hora nebo překvapivě i Čechoameričan Ivan Král, který si zazpíval na novém albu duet How Can I Resist You. V rádiích aktuálně rotuje singl You Take Me There.

"Rok se zdá dlouhá doba, ale nám extrémně záleželo na výsledku. Už jsme nechtěli mít na albu popěvky jako La, La nebo Touch The Sun. Jsou to dobrý písničky a pořád je rádi hrajeme, ale chtěli jsme udělat krok dopředu. Jak zvukem alba, tak i způsobem zpívání," říká o nahrávání Debbi. (sli)

Seznam skladeb:

1. Love, Logic & Will (part I) (Martin Ledvina), 2. Love, Logic & Will (part II) (Martin Ledvina/Lucien Zell), 3. This Is It (Jana Kirschner), 4. You Take Me There (Tim Hawes/Paul Drew/Greig Watts/Pete Barringer/Obi Mhondera/Rike Boomgaarden), 5. Your Physical Presence (Martin Ledvina/Lucien Zell), 6. Miss You (Jana Kirschner), 7. Hey You (M. Behm/K. Morgan/R. Irving), 8. It’s Not Hard (Martin Ledvina/Lucien Zell), 9. How Can I Resist You (feat. Ivan Král) (Ivan Král/Cindy Hudson), 10. Take This Song (Samuel Hora), Bonusy: 11. By My Side(Graus/Kachut/Zubak/Palpova/Graus), 12. Ležím v Tvé blízkosti (feat. Lipo) (Lipo/ODD/Martin Ledvina)