Demi Lovato se neléčí z drog ani alkoholu, tvrdí mluvčí

Redakce

Osmnáctiletá popová zpěvačka Demi Lovato, která je další z řady hvězdiček televizní stanice pro děti Disney Channel, se neléčí ani ze závislosti na drogách, ani na alkoholu. Oznámil to její mluvčí Jesse Derris, který tak popřel zprávy v médiích (přečtěte si na Kouli), že dívka má problémy s pitím a kokainem. Spekulace o zpěvaččině závislosti se objevily poté, co přerušila účast na jihoamerickém turné, kde vystupovala jako předskokanka chlapecké kapely The Jonas Brothers. Vzápětí nastoupila do léčebny.

"Demi se rozhodla vyhledat pomoc kvůli citovým a fyzickým potížím, s nimiž se celý život potýká. Chce si dát život do pořádku. Víme, že o Demi a její život se zajímá mnoho lidí, ale teď prosíme o špetku soukromí," napsal mluvčí Derris v prohlášení. Demi Lovato údajně ve škole šikanovali, má za sebou problémy s poruchou příjmu potravy a sebepoškozováním.

Zpěvaččiny trable dávají média do souvislosti s potížemi jiných dětských objevů stanice Disney. Například herečka Lindsay Lohan se už popáté léčí ze závislosti na drogách a osmnáctiletá Miley Cyrus se z neposkvrněné Hanny Montany změnila v autorku a aktérku vyzývavých sexy videoklipů. (sli)