Depeche Mode vydávají velkolepý záznam z Delta Machine Tour

Redakce

Depeche Mode vydávají 14. listopadu záznam živého vystoupení z Berlína, které pro ně natočil jejich dvorní režisér Anton Corbijn. Obsahovat bude víc než 2 hodiny dříve nevydaných koncertních nahrávek. Depeche Mode Live in Berlin se natáčelo v tamní O2 Aréně 25. a 27. listopadu 2013 během světového Delta Machine Tour. Depeche Mode tímto turné promovali své zatím poslední, třinácté studiové album Delta Machine (recenze).

Live In Berlin DVD – seznam tracků

Intro, Welcome To My World, Angel, Walking In My Shoes, Precious, Black Celebration, Should Be Higher, Policy Of Truth, The Child Inside, But Not Tonight, Heaven, Soothe My Soul, A Pain That I’m Used To, A Question Of Time, Enjoy The Silence, Personal Jesus, Shake The Disease, Halo, Just Can’t Get Enough, I Feel You, Never Let Me Down Again, Goodbye, Credits

Album vyjde jako 2CD, ale hlavně jako exkluzivní box, který bude obsahovat první DVD Live in Berlin se záznamem koncertu, druhé DVD  Alive in Berlin s vloženými komentáři, záběry ze zákulisí, rozhovory se členy kapely i s fanoušky a dvě akustické skladby navíc, natočené v nejstarším berlínském nevěstinci Salon Bel Ami. V boxu dále fanoušci najdou i dvě audio CD s koncertním záznamem a pro hudební fajnšmekry Blu-Ray disk s albem Delta Machine.

Poslechněte si Depeche Mode v Youradiu

Čeští fanoušci se mohou těšit i na každoroční akci DM fanklubu, která proběhne 22.  listopadu 2014 v pražském klubu Rock Café a kde se bude promítat i právě vydávané DVD. (sli)