Děsivá videa: Duch zachycený na bezpečnostních kamerách školy

Redakce

Vysokou školu v Irsku už podruhé za uplynulý měsíc navštívilo rozzlobené stvoření ze světa mrtvých. Dokazují to záběry bezpečnostní kamery, na nichž můžete vidět létající knihu nebo židle pochodující po chodbě.

Taky vás mrzí, že v televizi neběží nové díly Věřte nevěřte? To už se teď nic děsivého neděje? Duchové  si dali pohov, odešli na pravdu boží a nechali nás v té naší nudné realitě osamocené? Ne tak úplně. V Irsku se něco děje právě teď.

První video ze školy Deerpark C.B.S. obletělo internet začátkem října. Na záběrech můžete vidět burácející skříňky, létající papíry a pohybující se dveře někdy kolem třetí hodiny ranní. Přitom tam nikdo z učitelů ani studentů v tyto hodiny nebyl.

Duch zachycený na kameře, první jednání.

Druhé video z bezpečnostních kamer zachycuje aktivitu nějaké entity v půl šesté odpoledne. Po chodbě lítá židle a ze zdí odpadává plakát. Tipli byste to na průvan? My určitě ne. Samotný ředitel školy přiznává, že ve dvě stě let staré škole strašit může. Není to první podivná věc, která se na její půdě stala.

Duch zachycený na kameře, druhé jednání.

Pro magazín Oddee například popisuje, jak ve škole hostovala show exotického ptactva. Organizátoři měli strach, že by se někdo mohl v noci vkrást do školy a ptáky sebrat, proto jeden člověk musel zůstat. Uprostřed noci ale utekl a odmítl se do školy vrátit. Slyšel prý, jak ve škole někdo hraje na trumpetu.

Čemu budete věřit, necháme na vás. My máme jasno.