DJ Flower má ráda Čechy, horory a funky


Dýdžejing začala hvězda pátečního Axe Instinct Party – maďarská playmate DJ Flower (25) – brát vážně před třemi lety. Tehdy si poprvé jen tak z legrace stoupla za gramofony během výstavy, na které pracovala jako hosteska. Dnes hraje tahle absolventka střední ekonomky i na třech parties týdně. Ke svému vocal-housu přidává i sexy oblečky a slibuje, že ani před Pražáky se příliš nezahalí.

Tento týden budeš hlavní hvězdou pátečního Axe Instinct Party v pražské Mecce. Hrála jsi už někdy v Praze? Co od tvého setu mohou návštěvníci čekat?
V Praze budu hrát poprvé a moc se na to těším. Lidé mohou očekávat moje nové house-vokálové tracky. V neposlední řadě bude na party zajímavé to, že na ní bude naživo hrát opravdová playmate! (smích) Hosté také mohou počítat s tím, že budu za gramofony tančit s nimi. V čem? Pokaždé si obleču sexy oblečky, které toho příliš nezakrývají (opět smích).

Nakousla jsi, že kariéru jsi začala jako playmate. Jak dlouho se věnuješ Djingu?
Pořádně jsem s djingem začala asi před třemi lety. Od té doby hraji týdně na dvou až třech parties, někdy i častěji. Vždycky jsem byla dobrá na počítače a to, že bych mohla sama hrát, mě napadlo na jedné technicky zaměřené výstavě, kde jsem pracovala jako hosteska. Během týdne moc lidí na výstavu nepřišlo, trošku jsme se tedy nudily a já jsem si proto –  jen tak, z legrace – stoupla za gramofony a předstírala, že hraju. Tančila jsem a byla sexy, takže si mě lidé nakonec všimli, srotili se kolem mě a začali si mě natáčet na kameru. To byl ten moment, kdy jsem si řekla: naučíš se mixovat a budeš opravdovou playmate-dýdžejkou.  

.

Studovala jsi střední ekonomickou školu. Myslíš, že se ekonomii někdy budeš věnovat?
Studovala jsem marketing a komunikaci, což se mi dnes velmi hodí. Je důležité vědět, jak se prosadit, jak se co nejlépe prodat. Velmi se mi také hodí angličtina, nehraji  totiž jenom v Maďarsku.

Nedávno jsi  právě v Budapešti natočila klip, jehož hlavním tématem byla  vůně parfému. Jaké vůně máš ráda?
Mám ráda vůni kůže, je mužná – a já mám mužné typy ráda (smích) .

V klipu s tebou hrál moderátor hudební televize Óčko Jakub Kuba. Důvod, proč jsi jako svého partnera pro natáčení zvolila Čecha, je prý to, že ti čeští muži připadají velmi chytří a sexy. Máš s nimi nějaké větší zkušenosti?
Když jsem byla v Praze, viděla jsem na ulicích hodně sympatických a hezkých kluků. Proto jsem si říkala, že by nebylo špatné mít jednoho jako partnera v klipu.  

Na parties hraješ většinou electro, house nebo disko. Je to hudba, kterou posloucháš také doma? Hudbu miluju odmalička. Mám ráda electro, house, vocal-house a také progressive. Ale třeba v autě nebo doma si poslechnu i jiné styly, například funky.

V jednom z tvých tracků můžeme slyšet opakující se slogan „follow your instinct“ – následuj instinkt. Platí to i o tobě?
Obvykle instinkt následuji. Jsem velice tvrdohlavá, a když se pro něco rozhodnu, jdu za tím až do konce.

Na svém webu uvádíš, že ráda čteš. Kdo je tvůj oblíbený autor?
Mám ráda hodně knih od mnoha autorů, ale nejvíc knížek jsem přečetla od Stephena Kinga. Miluju totiž horory. (sli)