Do Prahy míří první hororový cirkus!

mim

Po vyhlášeném strašidelném domě Prague Fear House ve Vodičkově ulici se v Praze představí další děsivý kulturní zážitek. Tentokrát vás zveme do cirkusu.

„Jsme velmi rádi, že jste prokázali zájem o náš cirkus, který nabízí svým divákům strach, ale i dobrou zábavu pod naším šapitó! S děsivým úspěchem se naše šapitó plné hrůzostrašné zábavy otevírá téměř každý večer s originální Hororovou show na motivy filmu To s děsivým zlým klaunem Pennywise, jehož vražedná a násilnická historie se táhne napříč staletími. Neváhejte tedy a probuďte v sobě odvahu a navštivte nás i vy!“ píše se na webu cirkusu Ohana, který do Prahy zavítá 1. března 2019 a usadí se na Letné, kterou opustí 21. dubna 2019.

Cirkus Ohana nabízí velkolepou show: „Máte se opravdu na co těšit – na adrenalinové vystoupení na nerezovém kole, oživlou panenku Annabelle, která je téměř bez kostí, nebezpečné vzdušné vystoupení mrtvé nevěsty, hororový lékařský tým či velkou ohnivou show mučících můžů – to vše a mnohem více pod vedením hororového klauna PennyWeisse, který Vás nebude šetřit jak krví, tak i specifickým humorem.“

Lístky na tribunu stojí 250 korun a do lóže 350 korun. Hraje se vždy od středy do neděle od 20 hodin.