Doggie style aneb proč je tahle poloha nejpopulárnější?

Lucie Bryndová

Nepřipadá vám na milování zezadu zase nic tak úžasného? No, bude na něm asi něco víc, když je považováno za polohu tisíciletí. Alespoň tedy v Americe. A jak nejnovější výzkum SKYN Condoms Millenial Sex Survey, zaměřený na sexuální chování mladých Američanů, ukazuje, na tom, že je doggie style prostě nejlepší, se shodují obě pohlaví. Proč a co je na něm tak baví?

  • Intenzivnější prožitek. Přesto, že se při této poloze nemůžete dívat s partnerem vzájemně do očí, nabízí vám něco lepšího, a to mnohem hlubší průnik a lepší úhel. Díky tomu si tak můžete užít partnerův penis v celé jeho kráse. Právě při této poloze se totiž dostane váš protějšek hladce k bodu G i děložnímu čípku. A kdyby se vám přece jen po výrazu vašeho miláčka stýskalo, můžete se oddávat hrátkám před zrcadlem, což vás oba ještě víc rozpálí.
  • Několik variant. Vsedě, vleže nebo třeba vestoje. Všechny tyto varianty pozice zezadu umožňuje. Z jedné polohy jsou tak rázem tři. A to je právě jeden z důvodů, proč se doggie stal novým nejlepším přítelem člověka. Jeho všestrannost, možnost užívat si ve všech možných směrech. Fantazii se meze nekladou a můžete si všechny možné varianty ještě zpestřit. Například ve stoje můžete vyzkoušet i hluboký předklon s rukama na zemi, neboli polohu psa hlavou dolů, kterou znají všechny jógou políbené ženy. Anebo si můžete vzít na pomoc ještě některé vibrující kamarády či anální kolík, což prožitek z milování ještě více podpoří.
  • Volné ruce. Záleží, jak si budete pozici užívat. Pokud budete sedět, bude mít váš partner mnohem více prostoru pro to si hrát s vašimi bradavkami nebo s vaším klitorisem a dovést vás tak k dokonalému dvojitému orgasmu – jak klitorálnímu, tak i vaginálnímu. Jestli máte ráda plácání přes zadeček nebo tahání za vlasy, pak pro vás bude nejlepší poloha na všech čtyřech nebo ve stoje a pro jemné kousání a líbání na krku je pak nejlepší poloha vleže. Nezapomeňte, že máte volné ruce i vy. Jejich polohu tak můžete několikrát změnit a stát se tak dirigentkou celého aktu. To zní super, ne?
  • Vhodné i pro stydlivky. Máte nového sexuální partnera a nejste si ještě příliš jistá sama sebou? Ať už máte menší poprsí a naopak krásný pevný zadek, nebo lehce větší bříško či si nejste jistá tím, jak se u milování správně tvářit, pak je doggie style tou nejlepší polohou, při které můžete odhodit tyto starosti za hlavu. Věřte, že bude váš partner natolik hotový z vašeho zadečku a úplně mimo, až do vás hluboko pronikne, že ztratí hlavu.
  • Úspora času. Máte jen chvilinku, ale strašně po sobě s partnerem toužíte třeba po dlouhé cestě na dovolenou? Poloha „na pejska“ je pak tou nejlepší volbou, abyste dosáhli oba vytouženého orgasmu. Aby byl váš prožitek co nejintenzivnější, snažte se mít kolena co nejvíce od sebe, aby se partnerova chlouba mohla dostat opravdu hluboko.

Rada na závěr: Pokud vás bolí bedra, máte problémy s koleny nebo jste zatvrzelá romantička, této poloze se raději úplně vyhněte.