Drake se naváží do Rihanny, své bývalé holky

Redakce

Jen pár dní poté, co se do Rihanny navezl její bývalý milý a násilník Chris Brown v předělávce singlu Kanyeho Westa Way Too Cold (poslechněte si – nelíbí se mu, že zpěvačka údajně spí s každým z hudebního průmyslu), čelí Rihanna další nepříjemnosti.

Tentokrát o ní hezky nemluví rapper Drake, s nímž Rihanna po rozchodu s Brownem chvíli chodila. Poté Drake s Rihannou dokonce spolupracoval na dvou skladbách včetně What´s My Name z desky Loud (recenze). Písnička byla nominovaná na Grammy.

V tracku No Lie od amerického rappera 2 Chainz Drake rappuje o sexu a o tom, že Rihanna je pro něj vlastně pořád jen "ta nominovaná", nikoliv vítězka.

"Byl jsem jen figurka," vzpomíná Drake, Dělala mi to, co jsem já udělal mnoha ženám. Prostě mě obdivovala a pak mě nechala. Cítil jsem se mizerně." Podle Rihanny byl však vztah už na začátku předurčen k zániku. "Vyšli jsme si ven, já a moji přátelé, on a jeho přátelé. Bylo to v období, kdy jsem na tom byla fakt mizereně a vlastně jsem ani žádný vztah nechtěla, i když Drake se mi fakt líbil," řekla. (sli)

Poslechněte si naštvaného Drakea.

http://www.youtube.com/watch?v=Tz4xGE1EKcM