Dredaktorka Pavla bloguje: Co si o nás zvířata myslí při sexu?

Pavla Gabrhelíková

Ne při svém, při našem. Když je tento týden ten Valentýn, rozhodla jsem se probrat takové romantické téma. Pokud máte nějaké domácí mazlíčky, je jasné, že to před nimi děláte… Tomu se nevyhnete.

Milionkrát mě napadlo, co si o nás zvířata při sexu musí myslet. Jakože si psi a kočky třeba říkají: “Ti lidi jsou snad úplní idioti! Proč ses jí udělal na břicho? Takhle, kámo, štěňata nevyrobíš,” nebo “Ty vole, se tady s tím maže půl hodiny, já bych to měl za minutu, i kdyby to bylo přes plot.”

My třeba máme psa, který nesnáší, když spolu s přítelem spíme. A nezapomíná nám to dávat najevo. Celou dobu styku stojí metr od nás a s opovržlivým výrazem sleduje každý pohyb. Ráda bych ten jeho výraz sváděla na ustarané teriéří obočí, ale myslím, že nás fakt nenávidí. Když je po všem, začne nám v zubech nosit oblečení. “Na, dělej, hoď to na sebe. A věnuj se mi!”

Ještě že nás u toho nevídá třeba takový lev. Ať je váš přítel, jaký chce kabrňák, určitě nedokáže vystříknout čtyřicetkrát za den jako král zvířat. Takže co by se teprve mohlo honit hlavou jemu?