Dvojice Hiffi & Jacob dnes pouští do světa první EP, stáhněte si jej zdarma!


Hiffi & Jacob jsou známé firmy české taneční scény. Jako členové Skyline absolvovali stovky koncertů. MC Jacob navíc pravidelně spolupracuje s drum'n'bassovými DJs (Katcha nebo Suki). Hiffi se zaměřuje spíše na hudební produkci. 20. února vyšlo jejich první EP Special Delivery, které pokřtí 16. března v klubu Cover Place.

Po ukončení festivalové sezóny 2011, kterou vyplnili hraním se Skyline i v rámci parties projektu Hiffi & Jacob, se tihle dva rozhodně neflákali. Rozjeli electro/dubstep/madness párty ve známém pražském klubu Chapeau Rouge, která se opakuje pravidelně každý měsíc. Díky těmhle mejdanům si vybudovali solidní základnu fanoušků.

Především však stihli připravit několik 100 % vlastních tracků, které vycházejí pod názvem Special Delivery již 20. února 2012. Skvělé je, že EP s celkem osmi skladbami si můžete stáhnout úplně zdarma na oficiálních stránkách projektu .

Šest autorských tracků Hiffi & Jacob doplňují dva remixy pilotní skladby Special Delivery – první z nich je od DJ Revize, druhý obstaral DJ Grove. EP bude pokřtěno v pražském klubu Cover Place (www.coverplace.cz) v rámci párty Stardust už 16. března!

Nyní můžete konečně shlédnout oficiální videoklip projektu Hiffi & Jacob k prvnímu singlu Special Delivery. Natáčelo se v ulicích Prahy a při obsazování hlavní role se nechali pánové inspirovat jejich oblíbenou filmovou ságou Star Wars.