Ekonomická krize zlevňuje lísky na velké koncerty


Koncerty hvězd světového popu mohou letos fanoušci navštívit za nezvykle nízké ceny. Ke slevám totiž hudebníky donutila ekonomická krize.

Na Lennyho za čtyři stovky? Proč ne!

Chystáte se u nás, v Polsku nebo Maďarsku na Lennyho Kravitze, Limp Bizkit, Nine Inch Nails nebo Mötley Crüe? Server novinky.cz napsal, že lístky na tyhle akce můžete v omezeném množství sehnat za zhruba 400 korun.
"Přední světoví interpreti dali souhlas, že budou součástí nového projektu Artist Music Exchange, aby umožnili svým fanouškům zakoupit vstupenky za zvýhodněné ceny na některé letní koncerty," říká Petr Novák ze společnosti Live Nation. Zlevňování vstupenek podle něj skutečně souvisí s ekonomickou krizí. Artist Music Exchange má v nabídce lístky na vybrané koncerty v České republice, Polsku a Maďarsku. Fanoušci mohou zakoupit omezené množství vstupenek za jednotnou cenu 15 eur, tedy asi 400 korun. U popových hvězd jako je Kravitz a Limp Bizkit jsou tak nízké ceny lístků neobvyklé. Server upozorňuje, že ceny lístků v posledních letech naopak stále prudce stoupaly a ani v Česku nebyly výjimkou vstupenky za několik tisíc korun.
Koncerty slavných zpěváků a kapel zahájí 17. července vystoupení Mötley Crüe v pražské O2 Areně, den poté se mohou lidé těšit na Limp Bizkit a následující den bude v Brně patřit fanouškům Lennyho Kravitze. Nine Inch Nails mohou příznivci naživo slyšet v Praze 24. července. Levné vstupenky jsou v prodeji na internetových stránkách Artist Music Exchange.