Eva Samková procestovala Norsko. S kamarádem…

Redakce

Vítězka z olympijské Soči, Eva Samková si splnila jeden ze snů a vydala se do Norska. Na tento třítýdenní dobrodružný výlet ji doprovodil její dlouholetý kamarád Jakub.

Eva si už dlouhou dobu přála cestu do Norska uskutečnit, ale až letos se jí to konečně podařilo. S kamarádem vyrazili nalehko a bez velkého plánovaní.

Jelikož je ambasadorkou automobilky, měla k dispozici ideální vůz.  “Jeli jsme autem, protože člověk je pak mobilnější a svobodnější,“ svěřila se.

Spali v autě. „Probudit se ráno uprostřed přírody je pro mě skvělý zážitek. Mohli jsme vyjet, kdy se nám zlíbilo, a spát kdekoliv nás napadlo, to se v této zemi může. Norsko je nádherná země, lidé jsou sice trochu uzavřenější, ale milí a každý umí anglicky,“ pokračovala Samková.

Olympijská vítězka si na Skandinávském poloostrově zarybařila přímo v  moři a dokonce se jí podařily tři úlovky. S kamarádem Kubou si vařili sami. „ Známe se velice dobře, takže pro nás nebyl problém se na čemkoliv dohodnout, prostě pohodový výlet se spoustou zážitků,“ řekla sportovkyně.

Evu jsme zastihli na tiskové konferenci, kde se představoval nový vůz. “Tento nový model se mi moc libí, je sice menší, než vlastním já, ale o to líp se s ním bude dát parkovat ve městě, slyšela jsem, že se z něj stane hit,“ sdělila Eva.

Eva Samková se letos chystá na novou kvalifikační olympijskou sezonu, kde doufá, že jí to bude jezdit jako doposud. Také ji čeká Mistrovství světa. Naposledy skončila pátá, ale letos by rozhodně chtěla získat lepší místo.

Byli jsme na Islandu. Co jsme tam viděli aneb 6 kouzelných míst země ledu a ohně

7 míst, která musíte zařadit na svůj seznam přání a navštívit je předtím, než zemřete