Ewa Farna a Jan Bendig nazpívali song k americkému filmu, koukněte na klip

Hana-Slivova

V pátek 3. září 2010 má na americkém teenagerovském Disney Channel premiéru film z hudebního prostředí Camp Rock 2: The Final Jam. Pro českou pobočku stanice nazpívali titulní písničku Ewa Farna a Jan Bendig.

pollEwa Farna (17) a Jan Bendig (16), finalista Česko Slovenské SuperStar, nazpívali duet Stejný cíl mám dál. Písnička, která se v originále jmenuje I Woudn´t Change a Thing (Nic bych neměnil/a), zazní v češtině jako titulní melodie filmu Camp Rock 2: The Final Jam (Velký koncert) na tuzemské pobočce Disney kanálu.
Na film těší statisíce fanoušků mladičké herečky a zpěvačky Demi Lovato, ale i chlapců z populární teenagerovské skupiny The Jonas Brothers. Její členové se ve filmu také objeví.

"Ewa už nazpívala písničku k prvnímu dílu Camp Rocku. Tehdy ale zpívala jen polsky, protože v České republice Disney Channel ještě nefungoval," vysvětluje manažerka Farne Michaela Kocourová, jak se mladá zpěvačka k filmu, jehož první díl šel v roce 2008, dostala. Dodává, že nahrávání tehdy předcházel konkurz, který Ewa vyhrála, a duet natočila s polským zpěvákem Jakubem Moledou. S tím se Farna spojila i při letošním nahrávání polské verze.

Kanál Disney si přes satelit mohou diváci v České republice naladit od roku 2009. V České republice má film Camp Rock 2 premiéru 18. září 2010 v 17:00.

Stejný cíl mám dál: Ewa Farna a Jan Bendig

http://www.youtube.com/watch?v=voK-LlCj8u4

 

Témata: