Ewa Farna měla autonehodu. Řídila pod vlivem alkoholu

Redakce

Zpěvačka Ewa Farna měla dopravní nehodu. Se svým autem havarovala v úterý nad ránem na silnici mezi Třincem a Vendryní. Po nehodě ji záchranka převezla do třinecké nemocnice, kde lékaři zpěvačce ošetřili lehčí zranění.

Podle policie Ewa požila před jízdou alkohol. "Po nehodě byla u řidičky provedena dechová zkouška s výsledkem do jednoho promile. Jedná se o přestupek, který bude řešen odebráním řidičského průkazu a hrozí i pokuta," oznámil mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.

Farna se před nehodou vracela z oslavy úspěšně složené maturitní zkoušky. "Napsala mi SMS, podle které usnula za volantem a bourala. Auto je na odpis a je zázrak, že to přežila. Byla velmi unavená po předešlých nocích před maturitou," sdělila médiím zpěvaččina manažerka Michaela Kocourová.

Přečtěte si prohlášení Ewy Farne, které umístila na svůj Facebook

Štěstí jako Ewa Farna neměla dnes bohužel zpěvačka slovenské elektropopové kapely Noisecut Bety Majerníková, která dnes ráno nedaleko Bratislavy taktéž havarovala v autě. Zraněním způsobeným nárazem do stromu ve vysoké rychlosti na místě podlehla. Zanechala po sobě manžela a osmiměsíčního syna. (lbp, sli)