Example: Miluju, když vedle pódia stojí moje holka

Redakce

Rapper Example, který se 15. března 2013 představí v pražské Incheba areně, se v rozhovoru pro Channel 4 rozpovídal o největších zážitcích roku 2012. Celé léto věnoval koncertování, spolu se show na Rock for People odehrál 49 koncertů, což odnesla poraněná achilovka. Zasnoubil se také s australskou herečkou a modelkou Erin McNaught.

Nejlepší koncert podle svých slov odehrál před 18ti tisíci lidmi v londýnské 02 areně a nejlepší dovolenou strávil v Austrálii, kde často a rád běhá po pláži. Nejchutěnější jídlo mu nabídla jedna čínská restaurace v Paříži, ale tu nejlepší pochoutku si vaří sám: dušené jehněčí. "Nezní to nijak extra, ale dejte do hrnce spoustu zeleniny, maso, duste to a uvidíte," vzkazuje.

Poslechněte si Exampla v YouRadiu

A nejromantičtější moment? "Když hraju pro hodně lidí a vedle pódia stojí moje holka. Viděla v létě tak třicet koncertů. A je skvělý, že ji má moc ráda celá kapela. Normálně holky s muzikantama necestujou, ale tuhle mou všichni zbožňujou," směje se Example.

Lístky na jeho pražský koncert stojí 720 korun a k dostání jsou v předprodejních sítích. Ticketpro, Ticketportal a Eventim. (sli)