Fast Food Orchestra při koncertech s albem Zen podpoří izraelské skáčko

Redakce

Na česko-izraelské turné vyráží skupina Fast Food Orchestra, která 13. listopadu křtí v klubu Roxy v Praze novou desku Zen. Novinka jde ven po třech letech. Inspirace třinácti zenových songů? Nic přelomového: moře, pohoda a zábava.

Poslechněte si Fast Food Orchestra v Youradiu

Fast Food Orchestra jezdí často hrát do zahraničí, a kontakty mají i v Izraeli. Tam se jejich spojkou stala ska a reggae kapela Los Caparos. Ta bude – spolu se slovenskou skupinou Smola a hrušky – hlavním hostem Fast Food na tomto turné. Zatímco Smolu a hrušky znají nejen návštěvníci klubů, ale i diváci Tečky páteční noci, kde skupina vystupovala (a po které pak rozpoutala diskusi o nekorektním moderování ze strany dvojice Martin Dušek  – Adéla Elbel), Los Caparos zahrají v Česku poprvé. Na dovu koncertech pak FFO podpoří mladí a tuzemští Kšandy Industry. (red)

Termíny turné s deskou Zen

5. 11. Jindřichův Hradec (Lucky Perry + Smola a Hrušky), 6. 11. České Budějovice ( Café Klub Slavie + Smola a Hrušky), 7. 11. Plzeň (Pod Lampou + Smola a Hrušky), 8. 11. Sedlčany (Pohoda + Kšandy Industry), 12. 11. Brno  (Eleven + Smola a Hrušky, Los Caparos), 13. 11. Praha (Roxy + Smola a Hrušky + Los Caparos), 14. 11. Liberec (Bunkr + Smola a Hrušky + Los Caparos), 15. 11. Jaroměř (Bastion 35 + Smola a Hrušky + Los Caparos), 19. 11. Ústí nad Labem (Doma +support: Kšandy Industry)

Los Caparos