Filmy, které nejvíc vydělaly: Titanic, Avatar, Potter a další

Redakce

Které filmy byly tak úspěšné, že vydělaly svým tvůrcům majlant? Možná budete překvapeni.

  1. Avatar. Modrá fantasy se líbila celému světu a vydělala už 2, 7 miliardy dolarů. A to je na světě teprve od roku 2009!
  2. Titanic. Snímek o tragické nehodě a lásce z roku 1997 si získal srdce milionů diváků z celé planety. Vydělal už 2, 1 miliardy dolarů.
  3. Avengers. Film o komiksových hrdinech z roku 2012 slaví úspěch všude po světě. Tvůrcům vydělal už 1, 518 miliardy dolarů.
  4. Rychle a zběsile 7. Tenhle letošní film vydělal už 1, 511 miliardy dolarů! Nechceme být oškliví, ale jsme si skoro stoprocentně jisti, že si sníek našel tolik diváků, jelikož hlavní hrdina Paul Walker před rokem a půl zemřel při autonehodě, a tak všichni byli zvědaví, jak ho ve filmu, který v době jeho smrti ještě nebyl dotočený, nahradili.
  5. Jurský park. Comeback z letošního roku vyšel. Už vydělal 1, 3 miliardy dolarů a výtežek samozřejmě stále roste.
  6. Avengers: Věk Utrona. Komiksáci z letoška zase válejí a opět vydělávají majlant. Je vidět, že lidi komiksy pořád žerou. Tenhle film už získal 1, 37 miliardy dolarů.
  7. Harry Potter a Relikvie smrti 2. Poslední díl Pottera vydělal už 1, 34 miliardy dolarů. Na závěrečný díl ságy čekal celý svět.