Finalisté SuperStar vystoupili v Teplicích

Lubos-Prochazka

Finalisté Česko Slovenské SuperStar vystoupili pohromadě v teplickém nákupním centru Olympia. V předvánoční nákupní horečce tam přilákali tisíce fanoušků, kterým se podepisovali, ale také jim zazpívali. Superfinalisté Martin Chodúr (20) a Miro Šmajda (21) pak po návratu z Teplic do Bratislavy začali nacvičovat písně pro nedělní velké finále.

Finalisté Česko Slovenské SuperStar nabídli ječícím a skandujícím fanouškům v teplické Olympii své největší hity ze soutěže. Martin Chodúr (ČR) nezapomněl na svého oblíbence Toma Jonese. "Je to příjemné, někdy ale až moc přehnané," řekl na adresu ječících fanynek Martin, když sešel z venkovního pódia a zamířil se ohřát do prostor obchodního centra.
Do Teplic dorazil i druhý superfinalista Miro Šmajda (SR). Ten si na ječící davy nemůže stěžovat. "To, co oni dávají vám, jim můžete ve zpěvu odevzdat zpátky, " vzkázal na adresu fanoušků Miro, který v Teplicích ukázal, že je showmanem nejen v televizi. Při zpěvu Martina Chodúra totiž popadl exfinalistu Denise Lacha a začal s ním tančit. Úspěch u většinové mládeže měli v mrazivém podvečeru všichni finalisté SuperStar, i když řada z nich velmi špatně intonovala. To je případ Bena Cristovaa nebo Moniky Bagárové.

Chodúr prý nechal lidi čekat
Po autogramiádě a koncertu v Teplicích vystoupil Martin Chodúr v rodné Ostravě, kde ale podle bulváru nechal své fanoušky o hodinu déle čekat. Miro Šmajda koncertuje v rodných Košicích právě dnes.
Velké finále Česko Slovenské SuperStar čeká oba mladíky tuto neděli večer. Od 20 hodin ho vysílají televize Nova a Markíza. Chodúr a Šmajda během večera zazpívají písně, se kterými byli v soutěži úspěšní, a přidají i slavné vánoční hity.

Jaké songy uslyšíme?
Martin Chodúr
: Robbie WilliamsSupreme, Marvin Gaye –  Heard It Through the Grapevine, Frank Sinatra – White Christmas
Miro Šmajda: Karel Gott C’est La Vie, Alter BridgeWatch Over You, Wham!Last Christmas

 

 

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit