FOTO: Na Dyzajn marketu budou limitované edice, ty si nesmíte nechat ujít!

Redakce

Patnáct vybraných českých a slovenských designérů vytvořilo pro Dyzajn market exkluzivní a limitovanou kolekci výrobků s názvem Limitovka. V Limitovce je 100 unikátních produktů, které jsou jak pro dámy, tak pro pány.

“Jelikož je celý Dyzajn market Festival o spojení designu a hudby, tak i Limitovka se nese v podobném duchu. Ústředním tématem byla hudba, festival a barva rozmačkaných borůvek, protože ta k létu neodmyslitelně patří,” říká Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

Limitovku nafotila populární skupina Olats Otesoc v čele s  herečkou Marií Doležalovou a Janem Cinou. “Olat Otesoc byla pro nás jasná volba, protože na Dyzajn marketu mnohokrát vystupovali a budou opět 1. 8. Spolupráce s nimi byla naprosto perfektní, protože je to prostě ta nejvtipnější kapela na světě!” směje se Tunková.

Limitovka bude k zakoupení pouze na Dyzajn marketu Festivalu, který proběhne 1. – 2. srpna  na Střeleckém ostrově. Dyzajn market je největší open-air prodejní výstava autorské tvorby v České republice a spojením s Festivalem s deseti význačnými kapelami tvoří unikátní spojení, které u nás nemá obdoby. Vstup na akci je zdarma.