France omylem odhrabal a oškrábal cizí zamrzlé auto


Zpěvák Martin France (41), organizátor populárního letního koncertu na záchranu severočeského hradu Houska, má sice rád zimu a sníh… …ale jedním dechem říká, že když je něčeho moc, je toho příliš.

Zpěvák Martin France (41), organizátor populárního letního koncertu na záchranu severočeského hradu Houska, má sice rád zimu a sníh…

…ale jedním dechem říká, že když je něčeho moc, je toho příliš.

„Kvůli přívalům sněhu jsem se nemohl dostat z chalupy. Za pár hodin se mi to nakonec podařilo. Proházel jsem cestu, ale pak jsem kvůli navátému sněhu vůbec nemohl najít auto,“ vylíčil France Korzu, jak prožívá letošní zimní „radovánky“.

„Když jsem měl pocit, že jsem své auto na parkovišti konečně našel, byla na něm zhruba dvaceticentimetrová vrstva sněhu. Tak jsem se chopil smetáčku a škrabky. Pracně jsem vůz ometl a oškrábal od ledu. Asi po půlhodině čištění, kdy už jsem měl totálně promrzlé a modré ruce, jsem dálkovým ovladačem zapípal. Bohužel nic… Až za chvíli, k mé hrůze, se ozvalo totálně zapadané auto, které stálo opodál,“ řekl Martin France.

A protože je znalý přísloví, že chybami se člověk učí, pustil se s vervou do čištění znovu. Tentokrát ale už skutečně svého plechového miláčka. Hřát ho přitom mohl jen fakt, že udělal dobrý skutek a někomu usnadnil život…

Témata: