France s Maxou: Jdou zas spolu pořádně zapařit!


Už tuto sobotu se sejdou na jednom pódiu Martinové Maxa a France. Stane se tak na charitativním koncertě Srdce srdci pro mateřské centrum Pumpkin, který proběhne v České Lípě.

Už tuto sobotu se sejdou na jednom pódiu Martinové Maxa a France.

Stane se tak na charitativním koncertě "Srdce srdci" pro mateřské centrum Pumpkin, který proběhne v České Lípě.

Tento koncert oba zpěváci podpořili už na 1. ročníku, který se loni konal v Českém Těšíně, ve kterém všichni účinkující přespávali a pařili v hotelu až do rána.

A právě, když France volal Maxovi, jestli by i letos přijel zazpívat na tento projekt, zpěvák neváhal ani minutu a svou účast potvrdil s tím, že zase po koncertě musí všichni zůstat a jít se někam bavit.

Do České Lípy přijede kromě Martina Maxy i Zora Jandová, Ondřej Ruml nebo Kamélie. O mluvené slovo se postará moderátorské duo Markéta Mayerová a Slávek Boura.

„Celý sál kulturního domu bude naaranžovaný jako kavárna, jak pro účinkující, tak pro diváky. Na jevišti budou kavárenské stolky s křesílky pro interprety. Bude tam bar i s barmanem, který bude na jevišti obsluhovat účinkující, ale zároveň bude obsluhovat i přítomné diváky," popsal atmosféru koncertu Martin France.

Kromě zpěvu budou všichni účinkující odpovídat na všetečné dotazy moderátorů a v závěru programu i diváků.

Témata: