Gabriella Cilmi hlásí velký návrat na hudební scénu s albem ‚TEN‘


Kdo by neznal australanku Gabriellu Cilmi - v roce 2008 zářila megahitem Sweet about me, který se hraje do dnešního dne. Gabrielle se podařilo kapitulovat ve světové slávě megahitem 'Sweet about me', kterého se prodalo více než 2 milony kopií, byl první v desítce v 16 zemích světa, byl spuštěn na Youtube více jak 20 milionů krát, strávil 37 týdnů po sobě jdoucí v UK singlové hitparádě v roce 2008 a byl vůbec nejhranejším singlem v roce 2009. Gabrielly debuté album 'Lessons to be Learned' šlo na samostatný vrchol ve více než 10 zemích, číslo prodávanosti dosáhlo téměř 1 000 000 v každé z 10-ti zemích. Ale nyní je tu Gabriella s novým materiálem!

Nyní Gabriella Cilmi nastupuje po dvou letech s novým CD – 'TEN', které vychází 22.3.2010. Jako pilotní singl vypustila 'On a Mission'. Singl ihned dostale nesčetné množstí kladných ohlasů.

Gabriella Cilmi prohlásila, že její nové album bude přímo ''dospělácké''. "Já už nejsem malá holka. Vyrostla jsem, a jsem plně připravena bojovat, abych dostala to, co chci a zaujala všechny okolo sebe" sdělila internetovým stránkám při rozhovoru.

Podle nynějších zpráv má hudební videoklip Cilmi a nový singl 'On A Mission' cenu 250.000 liber.

Po nahrání videoklipu na server Youtube za čtrnáct dní shlédlo videoklip skoro 115 000 lidí. Jen jen otázkou měsíců, jestli pokoří s počtem shlédnutí svůj megahit roku 2008 – Sweet about me, který na Youtube vidělo více jak 20 milionů lidí!

Pomalu, ale jistě, se videoklip 'On a Mission' dostává na televizní obrazovky. Na Evropské MTV je aktuálně na 6.místě v kategorii pop nováčků a výsledky se mění každou hodinou. Nebude trvat dlouho a klip se rozšíří na další hudební televize a můžeme jen čekat, jak se mu bude dařit.

Singl 'On a Mission' je také pomalu nasazován do rádiích, zatím ne u nás, nýbrž v zahraničí. Třeba v Londýně, kde se nyní Gabriella nachází, se singlu vede dobře a v internetových obchodech je už k mání celé singlové CD a nebo už si tam lze předobjednat i debut TEN.

Jako poslední poznámku uvedu, že s novým singlem bude Gabriella brzy vystupovat živě a to 6.března v Londýně a také již 9.února na GMTV.


Podívejte se na nový videoklip k singlu 'On a Mission na Youtube:

http://youtube.com/watch?v=uZ2-9GdJgqc

Více informací o Gabrielle Cilmi najdete na http://cilmi-gabriella.blog.cz/

Témata:, ,