Galerie: Hvězda muzikálu Gemrotová a topmodelka Votavová odhalily vnady v kalendáři

Redakce

Hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová a finalistka České Miss 2010, úspěšná modelka Kateřina Votavová se společně sešly před objektivem fotografa Jana Tůmy a nafotily na ostrově Gran Canaria kalendář pro příští rok. A pořádně sexy.

Obě krásky se pyšní dokonalým tělem a poprsím a na jedné z fotografií se ukáží nahoře bez. Míša Kateřině pomáhá zakrýt vnady svojí dlaní.

Na další fotografii se k sobě tisknou a hledí si do očí. „V jednu chvíli jsme si dělaly legraci, jestli nás neangažovali na kalendář pro čtyřprocentní menšinu, ale dopadlo to super. Právě tyhle fotky patří paradoxně k mým nejoblíbenějším. Co se týče náročnosti, asi nejtěžší bylo focení se stádem ovcí. Donuťte ovce se nehýbat a pózovat,“ dodala se smíchem Gemrotová.

Zatímco Kateřina je před objektivem jako ryba ve vodě, pro Michaelu to bylo vůbec poprvé, co ji  někdo angažoval ne jako zpěvačku, ale jako modelku. „Byla jsem hodně překvapená a vzala jsem to jako výzvu. Jsem z výsledku nadšená. Hodně jsem byla na začátku focení nejistá, i proto, že jsem fotila s ostřílenou modelkou a pro mě to bylo zcela něco nového. Zdravou trému mám i před každým vystoupením, před Fantomem, ale tady to bylo něco zcela jiného,“ říká Gemrotová.

„Hodně mě podržel celý tým a mám z fotek hroznou radost,“ dodala operní pěvkyně.

Kateřina je naopak tváří, kterou si firmy pro své kalendáře oblíbily. „Poslední čtyři roky fotím každý rok, letos to jsou dokonce dva,“ říká.

„Sama jsem překvapená, těší mě to. Tento je speciální v tom, že není firemní, nebudeme s Míšou viset jen vyvoleným v kalendáři, není to limitovaná edice. Je volně prodejný. Kdokoli si ho může koupit,“ dodala známá modelka.

Video: Poznáte herečku z Čarodějek zalitou vápnem? Ukazuje luxusní prsa

Čarodějka z Harryho Pottera ukázala prsa! Je to výstavní kus