Galerie: Když muž s umělou ženou snídá aneb Jak vypadá život s šu*ací pannou

Kateřina Horáková

Dirk a Jenny se vzali z velké lásky a v soukromí. Ona měla krásné šaty, on jí na důkaz lásky věnoval zlatý přívěšek ve tvaru srdce a navíc jim k tomu hrála slaďárna Such a Woman od Neila Younga. Tahle love story má ale jeden háček - jen jeden z manželů je z masa a kostí.

Dirk vypadá jako běžný čtyřicátník, který žije sám. Jenomže zas tak obyčejný není. Před pár lety se psychicky zhroutil a jediné, co ho zachránilo před sebevraždou, byla Jenny. Je krásná, tichá, povolná a Dirk ji miluje nehynoucí láskou. Problém je akorát v tom, že Jenny je sexuální panna.

To ale Dirkovi vůbec nezabraňuje žít s ní jako s regulérní partnerkou. Ti dva už dokonce oslavili svatbu. Obřad vedl sám Dirk, který věří, že jeho milá je stvoření z jiné planety, které má duši a skutečně k němu promlouvá.

Detaily z jejich soužití nafotila německá fotografka Sandra Hoyn, která Dirka poznala na internetu. Chlapík se jí se svým životním stylem rychle svěřil a souhlasil, že pokud nikde nebude vidět jeho obličej, může si ho i s manželkou vycvaknout. Na výsledek se podívejte do galerie. Co na to říkáte?