Galerie: Perfektně zničené svatební fotografie

Redakce

Každá nevěsta chce mít svůj svatební den perfektní. Většina totiž navzdory statistikám očekává, že je to jejich první a poslední vstup do svazku s druhým člověkem. Ale někdy se holt prostě nezadaří…

Pokud jste už v tom věku, kdy mají všichni kamarádi dodělané vysokoškolské vzdělání, práci a koupený byt či dům, plní se vaše schránka jedním svatebním oznámením za druhým. Ať už jsou to frajeři, pro které je svatební prstýnek na nevěstině ruce ekvivalentem koule na noze, páry, jež se touží rozmnožovat a potřebují k tomu mít společensky schválenou soulož, nebo jsou to neplánovaně uzavřené sňatky pod vlivem alkoholu: svateb je požehnaně.

Nejotravnější jsou ty, při nichž budoucí novomanželé trvají na dodržování všech zvyků. Jste nasoukaní v šatech a nemůžete dýchat nebo máte košili z nekvalitního materiálu? Pak to pro vás znamená několik HODIN utrpení. Než projdou špalírem, než se rozbije talíř, než se nakrmí dortem… Ale co je hlavní a nejdůležitější, je dokumentace. Celá událost musí být vyfocená a natočená z milionu úhlů, aby to nevěsty mohly omlátit o držku všem sokyním ze střední, vysoké a práce, té krávě odvedle i trenérce z fitka, co na ně kouká povýšeně. Byl to jejich den, bylo to nejkrásnější a nikdo jim to už nemůže vzít.

A tím se dostáváme k naší galerii. Pokud vám váš vysněný den někdo zkazí, a ještě k tomu je to zachycené na nějakém fotoaparátu, je to prostě konec světa.

My si ale myslíme, že když vám někdo zmrví fotku tak vtipně a originálně, je to ještě větší triumf, než když si vás bere inteligentní svalovec s velkým penisem.

Ne?