Galerie: Takhle vypadala Doktorka Quinnová zamlada

mim

Jane Seymour, rodným jménem Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg, je britská herečka známá především rolí Bond Girl Solitaire z bondovky Žít a nechat zemřít a amerického televizního seriálu z devadesátých let Doktorka Quinnová. Podívejte se, jak vypadala zamlada.

Narodila se v londýnské oblasti ve městě Hayes porodníkovi židovského původu Johnu Frankenbergovi s německými a polskými kořeny a nizozemské zdravotní sestře Mieke Frankerberg. V sedmnácti letech přijala umělecké jméno Jane Seymour, které nosila také třetí manželka krále Jindřicha VIII. Vystudovala The Arts Educational School v Tringu, Hertfordshire.

Má heterochromii oční duhovky (nestejné zabarvení duhovek), její pravé oko je světle hnědě, levé pak zeleně zbarvené. V roce 2007 podstoupila plastickou operaci s výkony augmentace (zvětšení) prsů a blefaroplastiky (korekce očních víček). V současnosti je popáté vdaná a má čtyři děti.

Chlapy vždy dostávala hlavně svými krásnými dlouhými vlasy… Podívejte se do galerie, jak tahle herečka vypadala jako mladinká holka: