Gipsy.cz zpívají o rodině, v klipu hrají i Kocáb nebo Bílá s dětmi

Redakce

Gipsy.cz nedávno vydali novou desku Upgrade. K písničce Odraz v očích, který skupina vnímá jako podporu rodiny, vznikl klip, v němž se svými rodinnými příslušníky hrají i Lucie Bílá, Ondřej Soukup či Bolek Polívka.

„Celé to vzniklo na základě projektu prevence patologických jevů, se kterým objíždím základní školy v Česku. Děsí mě, kolik dětí má problematické vztahy v rodině. Dneska si mnozí z nás myslí, že technologie může nahradit vztah a my se opravdu snažíme žít v mobilech, na facebooku, v profilovkách a v smskách. Mám pocit, že se tady řeší neustále věci kolem politiky, peněz, ale na to co je opravdu důležité se zapomíná. Chtěli jsme videoklipem ukázat, že rodina je to nejcennější, co máme,“ říká Radek Banga alias Gipsy.

"Záběry nejsou nijak nucené, rodiny známých osobností jsme natočili tak, jak skutečně fungují. Bratři Vieweghovi se mají opravdu rádi a je to vidět, stejně jako Lucka Bílá s maminkou a synem Filipem. Vazby u Kocábů nebo mezi dcerou Rebekou a Ondřejem Soukupem, to jsou skutečné příklady lásky a podpory. Chceme, aby tohle lidé viděli," dodává. (sli)

http://www.youtube.com/watch?v=VFZ7Ta106F4