Helena Vondráčková vydává rDVD

Redakce

Různé podoby zpívání i vzhledu Heleny Vondráčkové nabízí DVD s názvem Já půjdu dál, které zaznamenalo zpěvaččino účinkování v televizních pořadech a filmech v letech 1968 až 2010.
"Dlouho jsme uvažovali, jak se bude DVD jmenovat. Vzhledem k tomu, že jde o retrospektivu, nechtěli jsme, aby to vyznívalo příliš nostalgicky. Proto jsme vybrali právě název Já půjdu dál; ještě se nechystám skončit. Naopak, půjdu dál," řekla Vondráčková.

Nahrávka obsahuje písně z konce 60. let jako Jsem Bůh i ďábel, ve skladbách Miláčku, Strejček Charlie nebo Oh, Herold ukazuje komediální vlohy interpretky. Nabízí také hity jako Fanfán, Hej ty tam, Léto je léto, Tentokrát se budu smát já nebo Dlouhá noc. Nechybí ani scénka Nová známost z pořadu Možná přijde i kouzelník nebo písnička Slza z tváře padá z pohádky Šíleně smutná princezna.
    
Na podzim chystá Vondráčková další DVD, na kterém bude záznam jejího loňského koncertu se symfonickým orchestrem ve Státní opeře Praha. Na 9. června 2011 pak plánuje velký narozeninový koncert v pražském Divadle Hybernia, v létě pak hodlá objet řadu koncertů v Česku, na Slovensku i v Polsku. (sli)

Helena Vondráčková jako šíleně smutná princezna – Slza z tváře padá

http://www.youtube.com/watch?v=ZOvfefrCkng