Herci, kteří spolu skutečně měli sex před kamerou a teď je to zvěčněné ve filmech

Pavla Gabrhelíková

V opravdu detailních a věrných sexuálních scénách většinou nahrazují herce dubléři. Jsou ale scény, které jsou tak boží právě proto, že se do nich pustili sami herci.

Chloe Sevigny a Vincentr Gallo

Když hrála ve filmu The Brown Bunny, ještě ji nikdo neznal. V rozhovorech pro tisk pak potvrdila, že orální sex s Vincentem Gallo se skutečně odehrál. Byli sami v místnosti s přednastavenou kamerou.

The Brown Bunny – trailer

Hale Berry a Billy Bob Thorton

Scéna ve filmu Ples příšer je považovaná za jednu nejžhavějších erotických scén vůbec. Na sexuální scény neměli dubléry, protože si prý hrozně rozuměli a chtěli dát do role všechno.

Sexuální scéna v Plesu příšer

Robert Pattinson

Ve filmu Little Ashes skutečně masturboval, protože by podle něj scéna jinak nebyla důvěryhodná. Takže takhle se Robert skutečně tváří při orgasmu. Vzrušující.

Little Ashes (Robert Pattinson) – Touch

Nicole Kidman a Tom Cruise

Když byli manželé a hráli spolu ve filmech (Spalující touha, Navždy a daleko, Bouřlivé dny), jejich scény byly dost opravdické. Nejeden fanoušek i tvůrce přiznává, že před kamerou neměli žádné zábrany.

Eyes Wide Shut

Willem Dafoe a Charlotte Gainsbourg

Režisér tvrdí, že sexuální scény v Antikristovi hráli pornoherečtí dubléři, ale Willem Dafoe k tomu řekl: „Nikdy neříkej nikdy!”

Antichrist prologue

 

Sharon Stone a Michael Douglas

Na sexuální scény ve filmu Základní instinkt prý nebyli použiti dvojníci a vypadalo to tak reálně, že je skoro nemožné, aby to fakt nedělali.

Základní instinkt

Mira Sorvino a John Leguizamo

Traduje se, že spolu skutečně měli sex ve filmu Krvavé léto v New Yorku, protože si byli velmi blízcí i mimo natáčení.

Summer of Sam

Mila Kunis a Natalie Portman

Mila a Natalie jsou velmi dobré přítelkyně, takže kolují drby, že lesbická scéna i pití panáků tequily byly skutečné. Mila to popírá ale… viděli jste sami.

Černá labuť – lesbická scéna