Hercules and Love Affair jedou z Prahy udělat diskotéku

Redakce

Rozšafný disko-kolektiv Hercules and Love Affair, jak kapelu kolem newyorského DJ a producenta Andyho Buttlera označují oragnizátoři, vystoupí 18. května 2012 od půl deváté v pražském MeetFactory. Do hlavního města se vrací po čtyřech letech.

Koncert by si neměli nechat ujít hlavně ti, kteří rádi tančí. Flitrovaná sáčka a upnuté šaty na sebe (pište si, že muzikanti outfit taky neodfláknou), v MeetFactory to rozjede ta nejlepší živá diskokapela!

Všichni členové Hercules and Love Affair jsou tak trochu podivíni, což potvrzují i videa na YouTube. A potvrzuje to i hostování stejně podivného, ovšem neméně skvělého zpěváka Antonyho Hegartyho v superúspěšném singlu Blind z první desky z roku 2008. Právě tenhle singl budete pravděpodobně znát.

Nyní mají Hercules and Love Affair dvě alba, o která s s vámi podělí v pátek večer. Lístky stojí 490 Kč v předprodeji, 590 Kč na místě. Koncert doporučujeme hlavně těm, které bavil letošní festival Electronic Beats. K přípravě na akci využijte MySpace kapely.

Nedočkavci se můžou podívat, co Hercules and Love Affair hráli na konci dubna v Moskvě. (sli)

http://www.youtube.com/watch?v=7zW9R9sj894&ob=av2n