Herečka Watts se stala prezidentkou fotbalového klubu z Walesu

Redakce

Hollywoodská herečka Naomi Watts přijala roli čestné prezidentky fotbalového klubu z třetí velšské ligy. Představitelé Glantraethu FC se na ni obrátili poté, co loni z funkce po dvaceti letech odstoupil velšský šlechtic Sir George Meyrick. A populární herečka podle BBC s nadšením souhlasila. I prý kvůli vzpomínce na mládí.

Sedmačtyřicetiletá hvězda filmů Mulholland Drive, Kruh, 21 gramů či King Kong totiž v dětství trávila hodně času u prarodičů na farmě nedaleko vesnice Malltraeth se 400 obyvateli, kde velšský celek sídlí. „Než se z ní stala filmová hvězda, žila tady tři roky a chodila v nedalekém Llangefni do školy,“ řekl Stan Strickland, sekretář klubu, na jehož domácí zápasy chodí 40 fanoušků.

Právě on se rozhodl oslovit Watts prostřednictvím dopisu a v pondělí se mu dostalo pozitivní odpovědi. „Řekl jsem si, kdo nic nezkusí, nic nezíská,“ dodal.

Nyní se dolaďují detaily spolupráce. Zatím bude klub využívat jméno herečky zejména na propagaci. Rovněž ji bude pravidelně informovat o výsledcích týmu.

Odpověď na údajně rasistického Oscara: Titulka Vanity Fair odhaluje Oscarem nominované herečky všech barev pleti

Točí se nové díly Gilmorek. Kdo v nich bude ale chybět?