Hermiona nahoře bez: Emma Watson odhodila podprsenku pro Vanity Fair

Redakce

Z malé přechytralé školačky vyrostla v sebevědomou feministku. Emma Watson září jako emancipovaná Belle v nové adaptaci Krásky a zvířete, a tak není divu, že ji oslovil prestižní magazín Vanity Fair. Herečka si focení evidentně užila a nebála se ani odhodit vršek.

Šprtce Hermioně s rozčepýřenými vlasy a mírným předkusem už dávno odzvonilo. Z Emmy Watson je dospělá mladá dáma a dokazuje to i na svých nejnovějších fotkách, které vnzikly pro magazín Vanity Fair.

Na nich má herečka, která je čím dál tím víc spíš feministickou aktivistkou, vyčesané vlasy, sebevědomý pohled a oblečení s chlapeckými prvky. V kostkovaném saku nebo v šermýřském obleku jí to sekne, podle nás jsou ale nejpovědenější ty obrázky, kde odhalila tu jemnější část svého já. V průsvitných bílých šatech se vznáší ve vzduchu a na jednom snímku dokonce odhodila podprsenku a oblékla jen síťované bolerko, které nechává minimum prostoru pro představivost.

Během focení vzniklo i video, které připomíná těžce umělecký vizuální počin. Přesvědčte se sami a na fotky mrkněte do galerie.

Harry Potter jako sexy hřebec!

12 citátů z Harryho Pottera, co vás dojmou a připomenou vám, jak moc ho milujete