Hledá se Česká Miss 2017: Nový koncept, velká show i ceny v hodnotě několika milionů

Krásná, chytrá, svá i odvážná. Taková by měla být Česká Miss 2017! Máte na to právě vy? Nebo znáte někoho ve svém okolí? Přihlaste ji, podporujte ji na sociálních sítích a pokud bude úspěšná a dostane se do finále, čeká na vás balík lístků na jedinečnou finálovou show v O2 areně za účasti mnoha hvězd a osobností, která bude 10.května.

Tato soutěž již byla ukončena.

V Čechách je mnoho krásných žen, ale Česká Miss není jen o kráse. Vítězky, na které čeká život na výsluní, zajímavé pracovní příležitosti a ceny v hodnotě několika milionů, musejí mít odvahu bojovat o titul.

Šanci mají dívky ve věku osmnáct až dvacet pět let, které vyplní přihlášku na www.ceskamiss.cz, budou aktivní na své oficiální sociální síti a v lednu se zúčastní jednoho z castingů. Tématem soutěže je „Zdraví, krása a voda“ a v rámci programu čeká finalistky zahraniční soustředění, ale především několikaměsíční spolupráce s odborníky a známými tvářemi, které je naučí, jak o sebe pečovat, jak vystupovat a komunikovat s médii, jak se oblékat, jak pózovat před fotoaparátem, jak žít zdravě s aplikací DetoxMe, ale třeba také základy finanční gramotnosti či základy společenského chování.

Nová Česká Miss 2017 je jiná, atraktivnější a zábavnější. Máte na to? Zkuste to, za zkoušku nic nedáte! Nebo přihlaste krásku ze svého okolí na www.ceskamiss.cz

Toto je nová Miss Slovenska

Toto je nová Miss Earth!

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit