Hledá se Česká Miss 2017: Nový koncept, velká show i ceny v hodnotě několika milionů

Krásná, chytrá, svá i odvážná. Taková by měla být Česká Miss 2017! Máte na to právě vy? Nebo znáte někoho ve svém okolí? Přihlaste ji, podporujte ji na sociálních sítích a pokud bude úspěšná a dostane se do finále, čeká na vás balík lístků na jedinečnou finálovou show v O2 areně za účasti mnoha hvězd a osobností, která bude 10.května.

Tato soutěž již byla ukončena.

V Čechách je mnoho krásných žen, ale Česká Miss není jen o kráse. Vítězky, na které čeká život na výsluní, zajímavé pracovní příležitosti a ceny v hodnotě několika milionů, musejí mít odvahu bojovat o titul.

Šanci mají dívky ve věku osmnáct až dvacet pět let, které vyplní přihlášku na www.ceskamiss.cz, budou aktivní na své oficiální sociální síti a v lednu se zúčastní jednoho z castingů. Tématem soutěže je „Zdraví, krása a voda“ a v rámci programu čeká finalistky zahraniční soustředění, ale především několikaměsíční spolupráce s odborníky a známými tvářemi, které je naučí, jak o sebe pečovat, jak vystupovat a komunikovat s médii, jak se oblékat, jak pózovat před fotoaparátem, jak žít zdravě s aplikací DetoxMe, ale třeba také základy finanční gramotnosti či základy společenského chování.

Nová Česká Miss 2017 je jiná, atraktivnější a zábavnější. Máte na to? Zkuste to, za zkoušku nic nedáte! Nebo přihlaste krásku ze svého okolí na www.ceskamiss.cz

Toto je nová Miss Slovenska

Toto je nová Miss Earth!