Hloupého kluka nezpívá ani Rihanna, ani Lady GaGa, ale Eva Simons

Hana-Slivova

Youtube opanovala písnička jménem Silly Boy, jež pojednává o zlých partnerech nevinných dívek. Song, který si pustilo už přes 10 milionů lidí, nezpívají dvě známé zpěvačky, jak se hudební fandové původně domnívali, ale jedna jediná - vycházející holandská hvězda Eva Simons.

Na scéně je další z řady pohledných popzpěvulí. Upozornila na sebe klipem k letnímu tanečnímu songu Silly Boy (Hloupý kluk), který na youtube vidělo už přes deset milionů lidí. Fandové si původně podle zvuku mysleli, že by mohlo jít o skandalistku Rihannu ve spolupráci s Lady GaGa, ale chyba lávky. Tahle písnička nevznikla – jak by mohl napovídat název – po útoku zpěváka Chrise Browna na jeho partnerku Rihannu, ale pochází z hnízda pětadvacetileté amsterodamské rodačky Evy Simons. A žádná další zpěvačka jí ve skladbě nepomáhá, ani Lady Gaga ne.

Napsali písničku. A pak Rihannu zbil její přítel…
Předpoklady k hudební kariéře Eva Simons ostatně ani lepší mít nemůže. Její matka je zpěvačka, která spolupracovala s takovými kapelami jako jsou The Supremes, otec klavírista a nevlastní otec trumpetista. Ona sama hraje na piano a skládá odmalička, svůj talent rozvíjela i na amsterodamské konzervatoři.  „Tu písničku jsme napsali v zimě roku 2008, daleko dřív, než se stala celá ta causa Rihanny s Chrisem Brownem. Chtěli jsme zkrátka udělat song  pro ženy, jimž jejich partneři ubližují,“ vysvětluje Evin producent Tearce „Kizzo“ Keaz aka Tearce. „Když vyšlo najevo. Že Rihanna má přesně ty problémy, o kterých se v naší písničce zpívá, její demo verze si našla cestu na internet a začala  žít svým životem,“ dodává. „Vlastně moc nevíme, kdo ji tam dal,“ krčí rameny Eva Simons. "Ale je to dobré."

Singl Silly Boy vyjde oficiálně 4. září v Německu a 7. září v Anglii a Americe.

Témata:,