Holky, trápí vás větší zadek? Po tomhle článku změníte názor!

Redakce

Ruku na srdce, holky, která z vás někdy neřešila svůj zadek? Každá se jím asi někdy trápila. Nejvíc asi v okamžiku, kdy jste přes něj nedoply džíny ve zkušební kabince. Ale věřte, že mít větší zadek má své velké výhody.

Podle výzkumu provedeného vědci z Oxfordské univerzity mají ženy s větší zadní partií nižší hladinu cholesterolu v krvi, produkují totiž hormony štěpící cukry. Mají tak nižší pravděpodobnost výskytu cukrovky a větší odolnost proti srdečním onemocněním.

Větší množství omega 3 mastných kyselin u takovýchto žen zlepšuje vývoj a funkci mozku. Jsou tedy inteligentnější. A jak je obecně známo, širší pánev je lepší pro rození děti. A vyšší hladina leptinu (protein regulující pocit hladu) pomáhá takovýmto ženám udržovat si figuru.

A další výhody většího zadku? Pro mnoho mužů je to zatraceně sexy; můžete z něj udělat svou přednost stejně jako celebrity; nejste tlustá, máte totiž hezký zadek a k němu štíhlý pas; no a vaše přezdívka bude Jennifer Lopez (a to není špatné). Takže holky, pokud máte větší zadek, nesmutněte, máte totiž poklad!

Dara Rolins ukázala zadek! Foto v článku

Leoš Mareš má doma takovouhle kost! Ukázal její zadek