Horoskop na léto 2018: Blíženci by měli zpomalit, Panny zariskovat a Štíři hledat rovnováhu

Pavla Gabrhelíková

Kdo by se měl v létě držet zpátky, kdo bude sklízet zasloužené plody své práce a kdo by měl veškeré úspory utratit za cestování? To se dozvíte v našem dalším horoskopickém článku.

 • Beran. Konečně si uděláte čas potkat se se všemi příbuznými a starými přáteli, které jste neviděli celou věčnost. Zároveň se ale seznámíte s novými, zajímavými lidmi, se kterými se budete vídat ještě hodně dlouho potom. Pokud jste single, je tu velká možnost, že vám učaruje někdo výjimečný. Hlavně to ale berte v pohodě, milí Berani, těšte se ze společnosti každého, kdo vám vstoupí do života, a nic nehroťte…
 • Býk. Zima byla dlouhá a ve vás ještě tak trochu zůstala. Máte problém rozhýbat své zlenivělé tělo a konečně se sebou začít něco dělat. Tohle léto je pro vás proto tak trochu výzva. Běžte si zaběhat, projeďte se na kole, udělejte si výlet, zkrátka dělejte cokoliv, co vás donutí překonat nějakou vzdálenost z bodu A do dobu B. Za odměnu vám můžeme slíbit, že prožijete velmi vzrušují léto.
 • Blíženec. Blíženci, zpomalte! Od začátku roku se do všeho ženete světelnou rychlostí. Názory měníte jako ponožky a nevíte, kam se dřív vrtnout. Tohle léto máte za úkol se zklidnit! Přečtěte si dobrou knížku a zkuste se pozastavit a opravdu přemýšlet nad tím, co je to, co v životě doopravdy chcete. Žijte přítomností a vaše myšlenky se srovnají do úžasné startovní dráhy.
 • Rak. Raci, tohle léto patří vám! Neustále máte pocit, že se vám někdo snaží ublížit nebo vás potopit. Ale tohle léto odsunete všechny tyhle myšlenky na druhou kolej a dáte všem okolo jasně najevo, kdo jste. Žijte svůj život přesně tak, jak chcete. Nedlužíte nikomu žádné vysvětlení ani omluvy. Jste svobodní a dost silní na to, abyste zazářili!
 • Lev. Tohle léto si užívejte plody své letité dřiny. Máte kolem sebe ty správné lidi, děláte tu správnou v práci a po boku máte toho správného partnera. Užívejte si to a oslavujte, jak daleko jste v životě došli. Máte taky být na co pyšní! Prostě si stoupněte na vrchol hory svého úspěchu a vychutnávejte si ten úžasný výhled. Zaloužíte si to.
 • Panna. Máte tolik nových a vzrušujících nápadů! Vlastně si ani nejste moc jisti, jak to všechno zařadíte do svého harmonogramu. Milé Panny, už vám někdy někdo řekl, že je lepší nechat věci nerušeně plynout a neplánovat každou minutu, která přijde? Impulzivita a spontánnost by se tohle léto měly stát vašimi společníky. Žijte trochu na hraně a zkuste zariskovat. Planety jsou vám nakloněny!
 • Váhy. Váhy, tohle léto vás čekají velké životní změny. Energie, kterou jste do věcí vložili v uplynulých měsících, se konečně zúročí. Bude to pro vás šance si uvědomit, jak pozitivním přínosem mohou změny být. Nechte přísliby změn, aby vás přitahovaly a ne děsily. A nezapomeňte při tom myslet na to, co všechno už jste dokázali. Díky tomu totiž jste tam, kde jste!
 • Štír. Tohle léto bude jedním velkým testovacím kolem. Co je jeho předmětem? Nalezení rovnováhy. Žijete totiž tak trochu z extrému do extrému: Buď sedíte v práci až do večera, nebo si užíváte jako vysokoškolák. Povinnosti a zábava se dají spojit takovou tenkou šnůrkou, na jejíž hraně jsme my všichni donuceni neustále balancovat. Zkuste si splnit všechny pracovní závazky a zároveň nezanedbávat přátele. Pokud nenajdete rovnováhu, škaredě se to proti vám obrátí!
 • Střelec. Nechte už staré konce za sebou a raději věnujte pozornost zbrusu novým začátkům! Prázdniny pro vás budou jako jeden velký nádech krásně čerstvého vzduchu. Budete za sebou nechávat vše nevyhovující a vrhnete se do nových přátelství, prožijete nové lásky a zažijete toho tolik, že by to nestačilo na deset životů. Jenom pozor, abyste se tím prudkým větrem nezakuckali…
 • Kozoroh. Toto léto pro vás bude ve znamení přemýšlení o tom, co je pro vás skutečně důležité. Budete se snažit uniknout každodenní rutině a snažit se osvobodit. Pravdou taky je, že všechno, co k životu potřebujete, máte přímo před sebou. Možná, že jste ztratili z dohledu to, co pro vás znamená nejvíc. Avšak toto léto pro vás bude dostatečným probuzením. Vzpomenete si, co pro vás znamená nejvíc, a už nedovolíte, abyste to ztratili.
 • Vodnář. Je čas, abyste si rozšířili obzory novými zážitky. Tohle léto by pro vás proto mělo být ve znamení cestování. Ať už pojedete na druhý konec světa nebo podniknete jen tour po ČR, rozhodně to pro vás bude mít zásadní význam. Existuje tolik zajímavých věcí, které jen čekají, až je objevíte. Tak na co sakra ještě čekáte?
 • Ryby. Ryby, budete prohlubovat znalost svojí duše. V poslední době jste o sobě dost přemýšleli a léto bude intenzivnímu hledání své podstaty nakloněno. Budete se cítit sebevědomí a dostatečně připravení na cokoliv, co přijde. Najdete si čas jak na hýčkání mezilidských vztahů, tak na osobní růst a vaše zájmy s ním spojené. Vaše transformace v lepší bytost je zahájena a potvrdíme vám, že máte dost sil na to ji úspěšně dokončit. Vypadáte skvěle, cítíte se skvěle a život je zatraceně skvělý. Nemyslíte, Ryby?