Hra o svatby! Další hvězda GoT vleze do chomoutu, bere si popovou star

ahu

V seriálu Hra o trůny její postava moc štěstí nezažívá, v reálu ale herečka Sophie Turner slaví. Její miláček Joe Jonas ji požádal o ruku a, jak napsala k fotce zásnubního prstýnku, kterou sdílela na Instagramu, ona řekla ano!

Sansa Stark si v seriálu Hra o trůny užila svoje – na vlastní oči viděla, jak jejímu otci uťali hlavu, pak ji chvíli týral psychopatický blonďák, povraždili jí celou rodinu a příbuzenstvo, na to se musela provdat za syna muže, který ten mord zorganizoval, snesla znásilnění, bití, skok z hradeb… Nic moc! Ještě štěstí, že její herecká představitelka Sophie Turner (21) se má úplně opačně.

Zrzavá kráska je totiž zasnoubená! O ruku ji požádal zpěvák Joe Jonas (28), se kterým herečka oficiálně chodí od ledna letošního roku – tehdy se spolu poprvé ukázali na veřejnosti, nicméně podle jim blízkých zdrojů se scházeli dlouho předtím. Mladý pár sdílel každý na svém Instagramu totožnou fotku, na níž se drží za ruce a Sophie vystavuje krásný zásnubní prstýnek.

Sophie je tak už druhou hvězdou populárního seriálu, která do toho brzy praští. Je to totiž jen pár týdnů, co zasnoubení oznámili Kit Harington aka Jon Snow a jeho půvabná Rose Leslie, která v GoT ztvárnila divokou Ygritte.

 

Hra o trůny – 7. série trailer