Hudební appka Youradio vyhrála 2. místo v anketě Aplikace roku

Odborníci i veřejnost ocenili hlavně množství a rozmanitost songů, technické provedení i to, že se Youradio umí přizpůsobit osobnímu vkusu posluchačů. „Ocenění si moc vážíme a chystáme další novinky jako třeba Youradio News,“ říká produktová manažerka Youradia Petra Slavinská.

Tato soutěž již byla ukončena.

Cílem ankety bylo najít nápadité a inovativní aplikace pro mobilní telefony a tablety v různých kategoriích, upozornit na ně a podpořit tak české vývojáře. Hlasování bylo otevřené široké veřejnosti.

Youradio se umístilo na druhém místě v kategorii Média za první aplikací Stream. Předstihlo například i aplikaci DVTV, O2 TV nebo Sport.cz.

„Youradio má jednu velkou výhodu oproti ostatním zahraničním hráčům. Kromě toho, že je největší českou službou tohoto typu, tak při výběru skladeb těží i ze zkušeností a informací z rádií Evropa 2 a Frekvence 1, která jsou rovněž součástí našeho multimediálního domu Lagardere Active ČR,“ říká Jiří Sládek, ředitel digitální sekce skupiny Lagardere Active.

Youradio je hudební aplikace pro poslech hudby z internetu zdarma v mobilu, na počítači nebo v tabletu. Ovládá se stejně snadno jako klasické rádio, ale zároveň se umí přizpůsobit osobnímu vkusu každého posluchače.

„Děkujeme rovněž našim skvělým dodavatelům – týmu DataBreakers za doporučování obsahu a klukům z Cleevia za promakanou appku,“ říká vývojář Youradia Jan Čermák.

V současnosti má Youradio nainstalováno už více než 350 000 registrovaných uživatelů. V portfoliu Lagardere Active ČR se kromě hudební aplikace Youradio v budoucnu objeví také zpravodajská verze Youradio News.

Ta bude obsahově zaměřena na informace z byznysu, ekonomiky, politiky a společenského dění. Kromě audio materiálů vytvořených novináři z  Frekvence 1 a rádia ZET bude přinášet i unikátní informace z dalších médií a služeb napříč mediálním trhem. Posluchač tak získá díky této přelomové aplikaci zpravodajský audio obsah, který si sám navolí, a navíc nebude limitován místem ani časem poslechu.

Partnerský kvíz: Jak dobře se znají Sharlota a její přítel?

Jak se hvězdy popu změnily za 10 let? Avril upsala duši ďáblu, Nelly Furtado je machna!

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit