Hvězdy na Martinském mlýně zazpívají pro děti


V krásném a romantickém prostředí jihočeského mlýna proběhne v sobotu 11. června benefiční koncert, jehož výtěžek poputuje na Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Prachatice.

Koncert s názvem „Kdo má rád…“ se uskuteční na Martinském mlýně v obci Hrádek u Trhových Svinů na Českobudějovicku pod záštitou náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje Ivany Stráské, starosty města Trhové Sviny Radislava Buška a starosty města Prachatice Martina Malého.

A na koho se můžete těšit?

V rámci benefičního koncertu, jehož podmínkou je zpívání na živo a který začíná v 18 hodin, vystoupí takové hvězdy hudebního nebe, jako je Jitka Zelenková, Sisa Sklovska, Leona Machálková, Marcela Březinová, Heidi Janků, Martina Pártlová, Naděžda Krupská, Martin Maxa, Sámer Issa, Martin France, David Deyl nebo Radek Saliee. Večerem provází Markéta Mayerová.

Zkrátka ovšem nepřijdou ani děti – pořádající agentura Martin Production se rozhodla uspořádat pro ně v areálu Martinského mlýna Dětský den, který začíná v sobotu ve 13 hodin a nabídne těm nejmenším bohatý program. Na 5 soutěžních stanovištích, kde budou děti bojovat o ceny, budou jako patroni pohádkové bytosti – čarodějnice, vodník, víla Bludimíra, hejkala a čerta. Za splnění všech disciplín děti obdrží Diplom. Kromě toho jim budou k dispozici nejrůznější atrakce, stánek s cukrovinkami či s balónky.

Takže pokud hledáte inspiraci na rodinný výlet spojený s bohatým programem pro děti nebo chcete zažít úžasný koncert, který navíc pomůže dobré věci, rozhodně si nenechte ujít 1. ročník benefičního koncertu „Kdo má rád…“ a doprovodný Dětský den!
 

Kdy: 11. června 2011
Kde: Martinský mlýn v obci Hrádek u Trhových Svinů na Českobudějovicku
Dětský den začíná ve 13 hodin.
Benefiční koncert začíná v 18 hodin.
Za kolik: Vstupenka na koncert stojí 190 Kč, výtěžek poputuje na nákup přístroje pro screening dětských srdíček na Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Prachatice. Děti do 10 let mají vstup na koncert zdarma!

Vstupenky můžete koupit v sítích Tickestream (www.ticketstream.cz), včetně cestovních kanceláří Čedok a Firo-tour a knihkupectví Kanzelsberger, nebo přímo na Martinském mlýně (tel: 386 322 996).

Témata: