Hvězdy United Islands Birth of Joy se vrací do Prahy! Vyhrajte lístky na jejich koncert!

Headlineři minulého ročníku festivalu United Islands of Prague – psychedeličtí rockeři Birth of Joy – přijíždí znovu do Prahy. 14. dubna vystoupí v holešovické La Fabrice. A vy na ně můžete na Koule.cz vyhrát lístky!

Tato soutěž již byla ukončena.

Koncert se koná v rámci série United Islands Reloaded, která přiváží do klubů ty nejzajímavější objevy festivalu. Vstupenky jsou ještě k dispozici v klubu La Fabrika nebo v předprodejích Ticketpro.

A jak vyhrát lístky na jejich pražský koncert? Stačí na Facebooku Koule.cz do zpráv napsat, kolik členů má tato kapela. První dva z vás, kdo napíšou správné odpovědi, vyhrají každý dva lístky.

Přes 10 let hrající tříčlenná holandská kapela Birth of Joy se bezpochyby řadí mezi důležitá jména na evropské klubové scéně. Díky svému talentu a spolupráci s renomovanou londýnskou agenturou, která zastupuje velká jména jako Imagine Dragons, The XX nebo The Prodigy, vystupuje na mnoha mezinárodních showcase festivalech – Eurosonic, the Great Escape či Le Trasmusicales.

Letos navíc Birth of Joy vydali již své šesté album – Get Well. „Birth of Joy s jistotou vědí, jak z celého Get Well vydestilovat sonické štěstí. Jejich psychedelický rock je o něco více energický a temperamentní, než je vaše standardní drogami nasáklá aférka,“ napsal o novém albu New Noise Magazine.

Název kapely je inspirován dílem filozofa Friedricha Nietzscheho. Moderní zvuk kapely vychází do velké míry z psychedelického rocku 60. a 70. let a blues. V jejich hudbě jsou však patrné i stopy „lehčích“ hudebních stylů jako boogie nebo rock ‚n‘ roll, ale i těch tvrdších, jako grunge nebo punk.

Kapela hrající v sestavě kytara, bicí a varhany-bass nyní k novému albu intenzivně koncertuje po západní a střední Evropě. Díky organizátorům United Islands do své šňůry zařadila i Prahu. Těm se tak daří navázat na trend mapování aktuálních trendů na zahraniční hudební scéně. Koncert za série Reloaded dá tak místnímu publiku možnost seznámit se s další tvorbou této výrazné kapely a připomenout si její loňský skvělý výkon na hlavním pódiu United Islands.

Koncert nizozemské kapely Birth of Joy v klubu La Fabrika je navíc pražským zakončením cyklojízdy v rámci celoevropského festivalu “Cycling festival Europe 2016”, který se koná právě 14. dubna. Akci pořádá Velvyslanectví Nizozemského království ve spolupráci s United Islands Praha a sdružením Auto*Mat k příležitosti předsednictví Nizozemska v Radě EU.

Zde ještě přikládáme pravidla soutěže o lístky na pražský koncert Birth of Joy:

Pořadatel:

Pořadatelem soutěže je společnost Lagardere Active ČR, a.s., se sídlem Praha 2, Wenzigova 4/1872, PSČ: 120 00.

Podmínky účasti ve hře a předání výher:

Zúčastnit se mohou všichni, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky a jsou starší 15 let. Z účasti ve hře jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem nebo pořadatelem hry, nebo osoby blízké těmto osobám (ust. § 116 zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, v platném znění) či osoby přímo či nepřímo spolupracující na hře.

Účastí ve hře účastníci souhlasí, že v případě výhry má organizátor a/nebo pořadatel hry právo využít jejich osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů týkajících se účastníků nebo jejich projevů osobní povahy (fotografie, písmo, hlas apod.) pro reklamní a marketingové účely bez omezení. Jména výherců mohou být uveřejněna v médiích a na Internetu.

Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné. Vymáhání výhry soudní cestou je ve smyslu ust. § 845 odst. 1 z.č. 40/1964 Sb. vyloučeno. Výhru, která není hotovostí, nelze směnit za hotovost. Jeden výherce může vyhrát a čerpat maximálně jednu výhru ve hře. Pokud si výherce výhru nepřevezme ve lhůtě stanovené organizátorem a/nebo pořadatelem, možnost čerpat výhru zaniká.

Uveřejnění pravidel hry:

Pravidla hry vstupují v platnost v den jejich uveřejnění na internetových stránkách www.koule.cz. Účastníci jsou s pravidly seznámeni a účastí ve hře projevují vůli být jimi vázáni.

Oprávnění organizátora a pořadatele:

Organizátor a/nebo pořadatel má právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se hry dle vlastního uvážení, jejich rozhodnutí je konečné a závazné. Organizátor a/nebo pořadatel si vyhrazují právo kdykoli omezit, odložit, přerušit, změnit nebo zrušit hru. Ostatní vztahy výslovně neupravené těmito pravidly se řídí platným právem České republiky.

Die Antwoord přivezou do Prahy nejlepší párty léta! Výstřední jihoafrická kapela vystoupí 22. srpna ve Žlutých lázních

Lopez ve slavné karaoke show: Moderátor poslal z jejího mobilu SMS DiCapriovi! Neuvěříte, co herec odepsal!