Hvězdy zazpívají na Martinském mlýně


Leona Machálková, Jitka Zelenková, Heidi Janků, Martin France, Sámer Issa, Martin Maxa a řada dalších zpěváků zazpívá v sobotu 11. června 2011 na I. ročníku Dětského dne a benefičního koncertu »Kdo má rád…«, který se koná na Martinském mlýně v obci Hrádek u Trhových Svinů na Českobudějovicku.

Leona Machálková, Jitka Zelenková, Heidi Janků, Martin France, Sámer Issa, Martin Maxa a řada dalších zpěváků zazpívá v sobotu 11. června 2011 na I. ročníku Dětského dne a benefičního koncertu »Kdo má rád…«, který se koná na Martinském mlýně v obci Hrádek u Trhových Svinů na Českobudějovicku.

V loňském roce se byli majitelé Martinského mlýna poprvé podívat na 12. ročníku benefičního koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska a požádali Martina France a jeho agenturu Martin Production, která tento koncert pořádá, zda by mohli nějakou podobnou akci vytvořit u nich na jihu a to přímo na mlýně. „Slovo dalo slovo od loňského října jsem se začal pídit po možnostech vzniku tohoto koncertu v jižních Čechách. Lehké to ale nebylo. Nejdříve jsme byli odmítnuti se žádostí o záštitu primátora města České Budějovice s tím, že se akce nekoná přímo na území města České Budějovice, ale o třicet kilometrů dále a tím je nemožné záštitu získat. A jako druhá ťafka přiletěla, když jsme oslovili nemocnici v Českých Budějovicích, konkrétně Dětské onkologické oddělení s tím, že bychom jim rádi předali finanční šek z tohoto benefičního koncertu – a světe div se, byli jsme odmítnuti, že peníze od nás nechtějí. Zvláštní, v době krize ve zdravotnictví.
Ale za pomoci náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje paní Ivany Stráské se nám podařilo najít Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Prachatice, kam vybrané peníze poputují na koupi přístroje na screening srdíček dětí. Šek přebere ředitel této nemocnice pan Michal Čarvaš. No a poté jsme už jako na běžícím pásu začali oslovovat sponzory na českobudějovicku a pár se nám jich sehnat podařilo, takže jsme se mohli pustit do příprav.

Ke koncertu jsme ve finále ještě přidali zároveň i Dětský den, který se bude konat na všech prostranstvích kolem Martinského mlýna. Na pěti stanovištích, kde budou děti soutěžit o různé ceny, budou jako patroni pohádkové bytosti a to v podobě čarodějnice, vodníka, víly Bludimíry, hejkala a čerta. Za splnění všech disciplín děti obdrží také Diplom za úspěšné zdolání všech disciplín. Kromě soutěží zde budou pro děti k dispozici atrakce, stánek s cukrovinkami i s balonky.
No a pak už zbývalo jen oslovit účinkující na koncert, který proběhne od 18 hodin na přilehlé louce,“ prozradil nám hlavní organizátor a producent koncertu Martin France.
Na 1. ročníku benefičního koncertu »Kdo má rád…« na Martinském mlýně v sobotu 11. června 2011 zazpívají: Leona Machálková, Jitka Zelenková, Heidi Janků, Martin France, Sámer Issa, Martin Maxa, Sisa Sklovská, Marcela Březinová, David Deyl, Martina Pártlová a Radek Saliee. Vystoupí i Naděžda Krupská a celý večerní charitativní koncert moderuje Markéta Mayerová. Dětským odpolednem bude provázet Vlasta Vébr.
„Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback, nebo s muzikanty,“ dodává Martin France. Vstupenky za 190 korun je již nyní možné zakoupit v sítích Tickestream (www.ticketstream.cz) včetně cestovních kanceláří Čedok a Firo-tour a knihkupectví Kanzelsberger nebo přímo na Martinském mlýně (tel.: 386 322 996 ). A děti do deseti let mají vstup na koncert zdarma!
I. ročník Dětského dne (od 13 h.) a benefičního koncertu »Kdo má rád…« (od 18 h.) se koná na Martinském mlýně v obci Hrádek u Trhových Svinů na Českobudějovicku v sobotu 11. června 2011 pod záštitou náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje Ivany Stráské, starosty města Trhové Sviny Radislava Buška a starosty města Prachatice Martina Malého. Mediálním partnerem akce je i server TopVip.cz.

Témata: