Imodium a Zakázaný ovoce zkrotí na turné svoje písně do akustické podoby

Redakce

Skupina Imodium, která loni vyrazila na své největší turné (zpráva), letos opět spojí síly se spřáteleným Zakázaným ovocem. Písničky ovšem upravili tak, aby je mohli hrát akusticky. Společné turné odstartuje 21. února a jako host se představí skupina Mother´s Angels

„S Thomem z Imodia jsme strávili celý rok 2014, nejdřív jako s producentem naší nové desky Automat na lásku, potom na podzim na společném turné, které bylo tak fenomenální, že jsme se domluvili i na jaro,“ říká Pišto ze skupiny Zakázaný ovoce. 

Imodium má za sebou už celou řadu akustických koncertů, jela totiž Bytové tour. „Akustických koncertů jsme odehráli skutečně celkem dost, takže máme praxi. Našlo se i pár lidí, kteří tvrdí, že akusticky zníme lépe než normálně,“ dodává Thom z Imodia. Pro Zakázaný ovoce to bude akustická premiéra. (red)

Seznam koncertů

21. 2. Vrchlabí (Music Bar Bowl), 22. 2 a 23. 2. Praha (Rock Café), 26. 2. Brno (Metro Music Bar), 27. 2 Mělník (Stará Mydlárna), 6. 3. Kutná Hora (Česká 1), 7. 3. Vimperk (Calypso), 12. 3. Plzeň (Pod Lampou), 20. 3. Broumov (Městské divadlo), 21. 3. Pacov (Legenda Sport Bar), 27. 3. Vysoké Mýto (M klub), 3. 4. Kladno (Poldofka)