Instagramové profily plné neskutečných snídaní: Budete slintat!

Redakce

Milujete snídaně, ale došla vám inspirace? Máme pro vás profily, které jsou plné nadpozemských jídel. Dostanou vás na kolena. I vy můžete označit svoji inspirativní snídaní na Instagramu. Bude ji obdivovat celý svět. Nebo alespoň ti, co sledují hastag #breakfastcriminals a @breakfastcriminals stránky. Najdete na nich různá smoothie, kaše, palačinky, slané snídaně a další skvělé pochoutky. Budou se vám sbíhat sliny.

@eastcoasthealth Profil studentky Maddie je božský. Jídla, která zde najdete, jsou barevná, krásná, zdravá a jistě i delikátní. Pokud nevíte, co si udělat k snídani, tady si rozhodně vyberete. Chtěli jsme se zaměřit jen na jedno jídlo, ale u ní to fakt nejde. Podívejte se sami.

@themintyanne Minty Anne dodržuje raw styl stravování, což znamená syrová nebo živá strava. Všichni to jistě znáte, protože se tento životní styl stal v posledních letech velmi oblíbeným. Možná to nezní úplně lahodně, ale až uvidíte snímky jejích jídel, tak vás to ohromí. Nic chutnějšího a barevnějšího jste určitě dlouho neviděli.

@papaya_sunshine Marie patří mezi další skvělé a inspirativní kuchařky. Není jednoduché vybrat to nejlepší jídlo, protože všechny dobroty, které má na profilu, jsou doslova fantastické. Pokud milujete slané snídaně, raději sem ani nekoukejte. Její účet je plný sladkostí, které jsou zároveň i velmi zdravé.

@maxineali Mladá dívka Maxine Ali pochází z Londýna. Profil má plný jídla, ale také zde najdete i ji samotnou. Můžete sami posoudit, jak se na ní luxusní strava projevuje. Vypadá to, že je plná života, stejně jako její jídlo. Snídaně jsou různorodé, krásně barevné a určitě výborné. Můžete je vyzkoušet i vy sami, pokud si je doma připravíte.

@roadtoeverywhere Carina Arnwood také pochází z Londýna. Pokud milujete lívance, jste na správné adrese. Carina připravuje spoustu lívanců těch nejrůznějších variací a kombinací, na které prostě dostanete chuť. Nepochybně musíte nějaké z nich zkusit.

@holy_cacao Osmnáctiletá Sarah očividně miluje jídlo. My však také a proto ji nesmíme z našeho seznamu vynechat. Její jídla obsahují všechno možné. Ovoce, oříšky, semínka, kokos a další výborné ingredience, které většina z nás miluje. Co si podle ní připravíte?

8 úžasných triků s kokosovým olejem: Na co všechno ho použít?

Proč se plus-size vloggerka obléká do oblečků Disney princezen?