Jací byste měli být pro svého partnera podle jeho znamení?

Eva Vogelová

Chcete získat určitého člověka, nebo už jste ho získali a rádi byste ho udělali šťastným? Zjistěte, v jakém znamení zvěrokruhu se narodil a přečte si, jakého partnera k životu potřebuje.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou nezávislí a důvěřiví. Ve vztahu hledají rovnost, chtějí stejně nezávislého a sebevědomého partnera, jako jsou oni sami. Rozhodně nemají potřebu chodit s někým, kdo se o sobe kompletně nedokáže postarat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býkům chvíli trvá, než si k někomu vybudují důvěru. Nebudete to mít snadné, měli byste být trpěliví. Když se vám podaří dostat k Býkovi velmi blízko, stojí to za to. Jde o nejvěrnější znamení zvěrokruhu.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci rádi komunikují. Pokud se k nim budete chtít dostat blíže, bedlivě je poslouchejte a často s nimi o něčem mluvte. Potrpí si na romantická gesta. Překvapte je občas nějakými maličkosti, aby věděli, že je milujete.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci jsou loajální a spolehliví. Nějakou chvíli jim trvá, než si k někomu vybudují důvěru. Pokud začnou věřit právě vám, získáte od nich plnou oddanost. Potřebují být ve vztahu s někým, na koho se mohou spolehnout, což je pro ně stěžejní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou rození vůdci. Pociťují nadšení, když k nim ostatní vzhlíží a věnují jim veškerou svoji pozornost. Nikdo pravděpodobně nevyvrátí, že jsou egoisti, ale vztah s nimi rozhodně není špatný. Pokud jim dáte svoji plnou pozornost a umožníte jim, aby se s vámi cítili jako králové, udělají pro vás vše, co vám na očích vidí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou intelektuální a citlivé znamení. Hledají partnera, který s nimi dokáže udržet krok v intelektuálních konverzacích. Důležité pro ně je, abyste je pochopili a respektovali. Všechno ostatní jde do pozadí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou milující a zároveň si přejí být milovány. Romantika pro ně rozhodně není tabu. Pokud jim chcete udělat radost, neměla by vám být cizí romantická gesta. Rády chodí do společnosti, ale doma chtějí mít lásku na celý život. Když se na vás Váhy stanou citově závislé, hned neutíkejte, po nějaké době se to zlepší.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři nejsou příliš nároční. Potřebují někoho, na koho se budou moci spolehnout. Sami jsou velmi milující a vášniví. To stejné chtějí po svém protějšku. Nehrají žádné hry, všechno vám sdělí narovinu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci mají rádi dobrodružství a nezávislost. Neradi se uvazují s někým, kdo život vidí jinak než oni. Vztah založený na spontánních rozhodnutích je pro ně ideální. Nenechají se změnit ani přivázat. Musíte je brát takové, jací jsou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroha přitahuje myšlenka na úspěch. Má se svým životem určité plány. Nechybí mu ambice a energie do práce. Potřebuje někoho, kdo ho v jeho snech podpoří a pochopí, že občas nebude mít čas. Byl by rád, kdyby měl někoho stejně ambiciózního.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři jsou nespoutaní, chtějí si užít život všemi doušky. Potřebují někoho, s kým svoje životní vize budou sdílet. Snaží se ze života vytěžit maximum.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby často sní a utíkají pryč od reality. Touží po romantice, kterou můžete vidět ve filmech. Promítají si v hlavě příběhy o ideální lásce. Pokud jim něco takového můžete nabídnout, máte vyhráno.