Jackson 5 posílá na trh saka a trika s obrázky kapely

Redakce

Zpeněžení odkazu Michaela Jacksona pokračuje. Na tahu je nyní jeho "dětská" sourozenecká kapela Jacskon 5, která se rozhodla, že fanoušky potěší řadou oblečení inspirovanou svými kostýmy i legendárními outfity zesnulého krále popu. Na návrzích se podíleli Jackie, Tito, Jermaine, Marlon a Randy Jacksonovi spolu s dědici zemřelého krále popu. Řada dostala název J5 Collection.
Fanoušci si tak budou moci koupit tričko s obrázkem kapely z jejího vrcholného období v 60. a 70. letech nebo repliky koženého sáčka, které měl Michael Jackson na videoklipu k písním Thriller a Beat It. Pro nadcházející sezónu jsou v plánu také řady bot a brýlí. "Pomýšlel jsem na tohle už dlouho. Viděl jsem přátele, jak jsou s jejich řadami úspěšní, třeba Puffy s Seanem Johnem," řekl nejstarší ze sourozenecké skupiny Jackie Jackson. "Jsem v téhle branži už dlouho a naše jméno je známé po celém světě," dodal.
Oblečení J5 Collection bude na prodej například prostřednictvím internetového serveru J5collection.com. Trička budou stát od 32 dolarů (asi 570 korun) a kožená saka budou zhruba za 600 dolarů (10 700 korun). (sli)