Jak dnes vypadá krásná Jenny z Forresta Gumpa?

Redakce

Jak dnes vypadá herečka Robin Wright, která hrála ve filmu Forrest Gump postavu Jenny, přítelkyni a pak i manželku hlavního hrdiny v podání Toma Hankse? Parádně!

Hereckou kariéru začínala v letech 1984–1988 účinkováním v televizních seriálech. V rámci filmové tvorby se objevila ve snímku Princezna Nevěsta a také jako celoživotní partnerka hlavního hrdiny Jenny Curran v oscarovém Forrestu Gumpovi, když jí tento výkon vynesl nominaci na Zlatý glóbus.
 
A takhle vypadá Robin dnes:
 
 
(Twitter.com)
 
Další postavy ztvárnila ve filmech Hračky, Vzkaz v láhvi, Vyvolený, Konspirátor, Moneyball a Muži, kteří nenávidí ženy. V letech 1986–1988 byl jejím manželem herec Dane Witherspoon, s nímž se seznámila v roce 1984 při natáčení telenovely Santa Barbara.
 
V roce 1989 navázala vztah s dalším hereckým kolegou – Seanem Pennem, jenž předtím ukončil manželství s Madonnou. Ze vztahu se 13. dubna 1991 narodila dcera Dylan Frances a 6. srpna 1993 pak syn Hopper Jack, který získal dvě křestní jména podle rodinných kamarádů Dennise Hopera a Jacka Nicholsona.
 
Sňatek s Pennem se uskutečnil roku 1996. V prosinci 2007 bylo oznámeno odloučení manželů a přípravy na rozvod. V únoru 2009 se pár opět společně zúčastnil 81. ročníku udílení Cen Akademie, kde Penn získal Oscara za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli, ale v dubnu téhož roku došlo k dalšímu odloučení.
 
 
Témata: