Jak můžete udělat svět lepším místem podle svého znamení zvěrokruhu?

Eva Vogelová

Štve vás, jak je svět nastavený? Jste sice jen člověk, ale pokud budete chtít, můžete svými silami něco změnit. Kdyby vaše snaha měla pomoci jen jednomu člověku, má to smysl. V čem můžete být nápomocni?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máte vůdčí schopnosti, jste první znamení zvěrokruhu. Prošlapáváte cesty davům. Nebojte se postavit za to, čemu věříte. Máte schopnost přesvědčit ostatní, aby šli za vámi, když se budete snažit změnit věci k lepšímu. Nepochybně vidíte ve svém okolí něco, co nutně potřebuje změnu. Ujměte se toho a lidé vám za to poděkují.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Někteří lidé mají problémy a jsou jimi natolik zaslepeni, že nevidí žádné východisko. Vy dokážete často myslet racionálně a najít z bludiště cestu ven. Vaše slova mají velký význam, dokáží podpořit a sjednocovat. Nenechávejte si tuto dovednost jen pro sebe, ale skrze ni pomozte ostatním.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte dobré komunikační schopnosti, lidé si vás rádi vyslechnou. Svými názory můžete ovlivnit řadu jedinců. To není všechno. Když má někdo z vašeho blízkého okolí potíže, neváháte a na úkor svého pohodlí mu pomůžete. Většinou děláte, co je ve vašich silách.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dokážete uklidňovat nepokoje a nastolovat mír. Díky vaší empatii dokážete spoustu lidí uklidnit. Když se dva lidé z nějakého důvodu nesnášejí, zvládnete jejich spor urovnat. Umíte se dotknout jejich srdcí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Stačí, abyste nahlas promluvili, a ostatní lidé k vám začnou pociťovat respekt. Máte velké charisma, které můžete využít k dobru. Lidé vám naslouchají a přijímají vás. Povede se vám dobře ve vůdčí pozici. Můžete založit organizaci, která bude pomáhat lidem. Pokud budete k lidem mluvit, brzy si je získáte na svoji stranu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máte sociální cítění. Soucítíte se sociálně slabšími a handicapovanými jedinci. Jde vám dobře plánování a zařizování potřebných věcí. Pečlivost je vaše dobrá vlastnost. Váš hlas sice není moc slyšet, ale vaše činy mluví za vás. Máte dobré nápady, které dokážete realizovat. Jděte do boje za slabší jedince.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dokážete kolem sebe shromažďovat lidi, umíte je okouzlovat svým šarmem. Vždy se najde někdo, kdo vás za to nebude mít rád, ale s tím už musíte počítat. Provádíte různé aktivity, kterými inspirujete jedince nejen v reálném životě, ale i na sociálních sítích. Váš názor má váhu, dokážete ostatní inspirovat k tomu, aby se svými potíži dokázali konečně něco udělat.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Umíte odhalovat detailní informace, které se hodí do celku. Vaše vášeň měnit svět k lepšímu je neocenitelná. Dokážete objevovat různé kličky, během rozhovorů s lidmi věcně argumentujete, umíte některé lidi zahnat do kouta. Nejvíce pomůžete světu jako policista nebo investigativní novinář.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jste iniciátorem změn, osvojujete si nové myšlenky. Otevřenost různým možnostem je vaše silná stránka. Díky své energii, vášni a názorům dokážete iniciovat různá hnutí, která mohou ve společnosti věci změnit k lepšímu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Poukazujete na chyby v nějakém uskupení či firmě. Když něco nefunguje, snažíte se na tom usilovně pracovat, aby zase bylo všechno v pořádku. Vaše dobře odvedená práce může zachránit zadek několika dalším lidem, kteří s ní mají co dočinění.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Posouváte společnost vpřed. Váš kontroverzní a jedinečný způsob myšlení je základem pokroku společnosti. To, co společnost přijala dnes, navrhli Vodnáři před deseti lety. Překračujete limity, což vždy přináší nějaký pokrok. Nemusí jít o velkou věc, protože i malá může změnit životy několika lidí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste snílek. Vaše představy a vize jsou důležité pro budoucnost. Máte schopnost realizovat své myšlenky a předvídat výsledky. Věříte v lepší zítřky. Svět potřebuje váš nakažlivý optimismus, aby se věci pohnuly k lepšímu. Nenechávejte si ho jen pro sebe.